סופרמרקט
דבר ראשון שמגיעים לכניסה,תמיד יש את השומר מפעם קודמת.לא משנה כמה שנים אתה באים לקנות שם,הוא תמיד ירדוף אותכם!!!
הדבר השני שתראו בכניסה זה דוכן הממתקים לחג. אתה קולט הרים של פררו רושה ומרסי מחייכיים אליך וגורמים לך לדפוק להורים שלך בעיטה חזקה ברגל שייקנו את זה.
 
אחר כך עוברים ליד אזור הטלויזיות. תמיד תראה איזה בן-אדם מהופנט עם תינוק בוכה בעגלה והוא כולו מרוכז בתוכנית של ערבים.
אבל העיקר!!! שזה משודר ב-HD.
 
אם באת עם אחותך הגדולה או אמא,נדפקת חזק.- הן יהיו שעות על גבי שעות על גבי שעות באיזור הקוסמטיקה!!! המוכרות שם תמיד נראות כמו אחת שיש לך תור למנתח פלסטי במקום לקוסמטיקאית. פשוט שים אותן ליד תנור ומחר אתה רואה שלולית פלסטיק ליד התנור.
 
לאחרונה גם הביאו חברות מחו''ל לסופרים הגדולים. אבא שלך תמיד יתלהב מהמחירים וייקנה כל חולצה שמעליה כתוב 70% הנחה!!!
 
עכשיו הגענו לחלק של הירקות והפירות,המבחן הגדול של הסופר מארקט!!! מי יצליח להשיג את הפירות או הירקות הטובים ביותר.
אתה קולט אנשים מתחילים לדפוק על הפירות ,למשש אותם,להריח אותם. בכל חלקת ירקות אתנ תראה את הירק המעוות ביותר שבשבילו תוציא את הפלאפון,תדליק את המצלמה,תכוון את האור והזום ומחר תראה לחברים את הירק הזה ותמחק את התמונה...
 
הגענו למקררים!!! כמה חפירות יש יאלללה!!! קוטג' 3% בלי חומצה אלטיביוקטית,גבינה צהובה ללא כולסטרול ביוני,כל מיני שטויות שאתה לא מבין!!!
 
אני בטוח שזה קרה לכל אחד,שהוא נדרס על ידי עגלה של מישהו.ברגע שהבן-אדם דורס אותך וקלט את זה,הוא מתחיל בשרשרת סליחות מטורפות רק אל תתבע אותו!!! ''וואי אתה בסדר?! ,לא קרה לך כלום נכון? וואי אני כל כך מצטער אתה בטוח שאתה בסדר?''
טוב חלאס לך מפה מה אתה רוצה?
הגענו לקופות...הילדים אוהבים להתסכל כמה נפגע הכיס של ההורים שלהם,נכון?
 
דבר אחרון.נכון אתה מחפש משהו אחרי ששמתם הכל בשקיות,אתה שואל את אמא שלך איפה הוא,ואז אתה מתחיל לחפור בשקיות כמו מטורף בשביל בקבוק נסטי?!
עלה ב- 30/06/2014
5,067
צחקו לפניכם
69% אהבו
כתובת הצחוק
ברוכים הבאים למומו הפרה - האתר הכי שווה ברפת. ברור לנו שממש משעמם לכם אם אתם קוראים את זה, ולכן הכנו בשבילכם תיאור ארוך וחופר במיוחד. אז מה יש במומו? במשפט אחד - המון דברים כדי להעביר את הזמן בכיף. פינת המשחקים הגדולה בארץ עם למעלה מ 11000 משחקים שווים שנבחרו על ידנו במגוון קטגוריות. תוכלו לנהל מלון, לנהל מסעדה, להיות מלצרים, לרפא אנשים, להרוג אנשים, להלביש אנשים, לספר אנשים, לפוצץ, לירות, לצייר, לאסוף נקודות, לאסוף מטבעות, לנסוע, לגלוש, לשוט, לטוס, לבנות, להרוס, להתעשר, להמר, לקפוץ , לרוץ, ללכת, להבקיע גולים, לקלוע סלים, להילחם, להרביץ, לצבוע והכל - מהמחשב שלכם. בלי לזוז מילימטר מהכסא ומהמזגן. חוץ מזה יש לנו פינת משחקים להורדה ממש שווה, בדיחות קורעות, סרטונים מצחיקים, המון רקעים למחשב, חידות, קטעים מצחיקים, מדריכים, עזרים ודברים נוספים שיהפכו אתכם לבטטות מחשב שמסתגרים בחדר במקום לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם. אם אתם יצירתיים ומוכשרים, תוכלו לבנות אתר אישי באמצעות המערכת המשוכללת של מומו לבניית אתרים לילדים ולכולם. תוכלו לפרסם את האתר שלכם בפייסבוק ולזכות בתהילת עולם (או לפחות בתחרות האתרים השבועית..) יש לנו רק בקשה אחת מכם - המליצו על האתר לחברים, משפחה, ידידים, מכרים וסתם אנשים זרים. תודה רבה!
כל הזכויות שמורות למומו הפרה 2004-2024 ©