קיבלתי XBOX
תגידו, אתה מכירים את זה שאתם ממש ממש רוצים משהו אבל ההורים לא קונים? ותמיד אתם מקבלים את מה שרציתם בדרך הכי מוזרה? לי קרה סיפור כזה.
 
כל היום אני אומר לאבא שלי "אבא אני רוצה XBOX!" וכל הזמן הוא אומר "גם אני רוצה הרבה דברים". אני מבואס, רואה סרטונים ב YOUTUBE על ה XBOX שאני רוצה אבל ההורים לא קונים לי! . יום אחד ההורים הלכו לעשות קניות ואני לבד בבית... פתאום מישהו דופק בדלת! אני שואל מי זה? והוא אומר: "יש לי משלוח" טוב אני לא מבין מה זה פותח את הדלת והוא אומר "תגיד אתה הזמנת XBOX חדש חדש עם 120 גיגה זיכרון שתי שלטים פרצה הכי חדשה ושילמת הכל מראש?" אני כזה לא מבין מה הוא רוצה... אחרי שנייה... "כן! כן!" אחרי שתי שניות אני מחבר את ה XBOX ומתחיל לשחק! ההורים בינתיים נכנסים בלי שאני רואה. הם שואלים "מה זה?" אני יותר מדי מרוכז במשחק ואומר "gta iv" ואבא שלי אומר: "לא מה זה?" ואני סוף סוף מבין ואומר "XBOX!!" אבא שלי מבוהל שואל אותי "מי נתן לך אותו?" פתאום אני עוצר את המשחק ואומר "אבא לא אתה קנית לי אותו?". אבא שלי צועק "לא!!!"
 
עכשיו היה לי בדיוק 3 שניות להמציא משהו "סבתא נתנה לי אותו!" אבל דני סבתא בארצות הברית!! "לא אבא... לא סבתא שלנו, סבתא אחת" אבא שלי מבוהל אומר "מה אלף פעמים אמרתי לך?" ואני עונה "לא לגעת במגירה העליונה של התחתונים!" אבא שלי עושה פרצוף ואומר "גם זה נכון, אבל אמרתי לך אלף פעם לא לקחת דברים מזרים! מה אתה לוקח XBOX מאיזה סבתא אחת שאתה לא מכיר?<? אולי יש בפנים פצצה גרעינית של הערבושים? חייבים לזרוק את ה XBOX!" 
 
אני עוד שניה מתעלף, ומהר עונה לו "סבתא של חבר שלי נתנה לי אותו... היא אמרה שהיא לא צריכה אותו!" ואז אבא שלי נרגע ואומר "אהה אז תגיד ככה".
כל היום אני משחק ומשחק ומשחק עד שאמא שלי אומרת :" אתה לא יכול כל היום רק לשחק בבית אתה צריך ללכת החוצה..." אני מזמין שתי חברים ויוצא החוצה. החבר הטיפש שלי הביא כדור טניס אז שיחקנו איתו כדורגל ובטעות פוצצתי לשכן את החלון :S.
 
טוב, אני עולה הבייתה, מדליק את ה XBOX וממשיך לשחק. עוד הפעם מישהו דופק בדלת. אבא שלי הולך לפתוח וזה השכן! "הבן שלך פוצץ לי את החלון! הוא צריך לקבל עונש!!" אני בינתיים בורח לשירותים... השכן אומר "אתה חייב לי עכשיו 2200 שקל! זה היה חלון מיוחד מיהלומים!" והוא מוסיף "אתה יודע איך זה ילדים היום... הזמנתי XBOX והמשלוח התבלבל ובטעות נתן את ה XBOX לילד אחד! " אבא שלי רואה שהוא כועס ואומר לו כנס אלי הביתה נישתה איזה קפה..." טוב, הוא נכנס הביתה וצועק "מה זה? הנה XBOX שלי!!" אבא שלי אומר :" מה פתאום, זה של הבן שלי, הוא קיבל את זה מסבתא אחת! השכן אומר : "אם אתה נותן לי את ה XBOX הזה אני מוותר לך על החוב ונותן לך חלון שהיה לי במתנה!! .אבא שלי אמר "אתה מוותר לי על החוב של ה 2200 שקל וגם נותן לי חלון כמו שהיה לך עם יהלומים?? השכן אומר "כן! אתה יודע זה חלון עתיד מיהלומים ". האבא אומר "אחלה סבחלה! אבל מה זה עתיד יהלומים?" השכן אמר "זה אומר שעכשיו אין יהלומים אבל אם בעתיד תיקנה יהלומים ותדביק על החלון זה כבר יהיה חלון הווה יהלומים שווה לך" אבא שלי נתן לו את ה XBOX! השכן אמר "טוב לעשות איתך עסקים!".
 
יצאתי מהשירותים ואני רואה את אבא שלי מחזיק חלון ביד ואומר: "דני, זוכר שהבטחתי לקנות לך משהו חדש לחדר? בבקשה! אבל תביא דבק סגור את החור הגדול הזה..." אני מבסוט, הולך לחדר שם את החלון על הריצפה, חוזר לכורסה החמה כדי להמשיך את המשחק ואז אבא שלי אומר:" מה אתה עושה? אני רואה חדשות! " "אבא על מה אתה מדבר אני צריך לשחק ב XBOX!!" ופתאום אבא שלי ניראה כמו עולה חדש "מה? מה זה XBOX? מה אתה רוצה???". אני חושב שהוא צוחק איתי ואומר "אבא מה שהסבתא נתנה לי!!!! אחח סבתות של היום טובות" "מה??? סבתא נתנה לך??? סבתות טובות???!!" אתה יכול לשכוח מהמתנה שרצינו לקנות לך ליום הולדת... נוו הדבר הזה 340 "אבא, זה XBOX 360!!" לא מעניין אותי, ואתה גם חייב להראות לי מי זאת הסבתא הטובה הזאת שאתה מדבר עליה...
 
 
עלה ב- 02/06/2014
3,761
צחקו לפניכם
52% אהבו
כתובת הצחוק
ברוכים הבאים למומו הפרה - האתר הכי שווה ברפת. ברור לנו שממש משעמם לכם אם אתם קוראים את זה, ולכן הכנו בשבילכם תיאור ארוך וחופר במיוחד. אז מה יש במומו? במשפט אחד - המון דברים כדי להעביר את הזמן בכיף. פינת המשחקים הגדולה בארץ עם למעלה מ 11000 משחקים שווים שנבחרו על ידנו במגוון קטגוריות. תוכלו לנהל מלון, לנהל מסעדה, להיות מלצרים, לרפא אנשים, להרוג אנשים, להלביש אנשים, לספר אנשים, לפוצץ, לירות, לצייר, לאסוף נקודות, לאסוף מטבעות, לנסוע, לגלוש, לשוט, לטוס, לבנות, להרוס, להתעשר, להמר, לקפוץ , לרוץ, ללכת, להבקיע גולים, לקלוע סלים, להילחם, להרביץ, לצבוע והכל - מהמחשב שלכם. בלי לזוז מילימטר מהכסא ומהמזגן. חוץ מזה יש לנו פינת משחקים להורדה ממש שווה, בדיחות קורעות, סרטונים מצחיקים, המון רקעים למחשב, חידות, קטעים מצחיקים, מדריכים, עזרים ודברים נוספים שיהפכו אתכם לבטטות מחשב שמסתגרים בחדר במקום לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם. אם אתם יצירתיים ומוכשרים, תוכלו לבנות אתר אישי באמצעות המערכת המשוכללת של מומו לבניית אתרים לילדים ולכולם. תוכלו לפרסם את האתר שלכם בפייסבוק ולזכות בתהילת עולם (או לפחות בתחרות האתרים השבועית..) יש לנו רק בקשה אחת מכם - המליצו על האתר לחברים, משפחה, ידידים, מכרים וסתם אנשים זרים. תודה רבה!
כל הזכויות שמורות למומו הפרה 2004-2024 ©