חופש גדול
יש פה במקרה תלמידי תיכון?, אין, כשאתה בתיכון.. החופש הגדול הוא החלק הכי טוב בשנה שלך נכון?, אין מורים, אין מבחנים. מכירים את זה שיש לכם חלק כזה בחופש הגדול שבו אתם טיפה מתגעגעים לבצפר?, ואז אתם נזכרים במורה המכשפה שלכם נכנסת לכיתה עם מטאטא, מי שנכשל במבחן הופכת אותו לצפרדע כזה. 
 
עכשיו למי שלא יודע בחופש מה עושים כל התלמידים?, מחפשים עבוד. בתור אחד שלא עובד אני יכול להגיד לכם שלכל מקום שאני הולך אני רואה ילדים עובדים זה משהו מטורף אין דבר כזה בעולם! אתה הולך לחנות נעליים אתה רואה ילד מנקה, אתה נכנס לאוטובוס אתה רואה נהג בתיכון כרטיסן בכיתה ז'.
 
עכשיו תמיד כשאתה מחפש עבודה - שימו לב שתמיד יהיה את המניאק שלהורים שלו יש קשרים והוא מקבל את העבודה הכי טובה נכון? אתה בא אליו במה אתה עובד? והוא כזה "אני עובד בלונה פארק אני בודק את המתקנים ומקבל 30 ש"ח למתקן" ואתה בא לך להעיף לו כאפה "אני עובד במכון האסטרולוגי, אני מקבל 30 ש"ח על כל ליקוי ירח..." 
 
 
אבל אני לא רוצה לעבוד לא כי לא באלי. זה כי אני לא יכול -  אין לי ידיים לעבודה יש לי שתי ידיים שמאליות.. באמת אני כל כך שלומיאל שהממשלה רוצה לסדר לי לעבוד עם החמאס, אני מסדר טיל נ"מ ליד האוכל של החמסניקים, תולה תמונות של ג'סטין ביבר ליד תמונות של אחמדינג'ד, משתמש במשגר טילים הפוך, חורט להם "נ נח נחמ נחמן מאומן" על הקירות. 
 
אז אתמול הייתי בגני יהושוע למרות שאפעם לא הבנתי את השם למה קוראים למקום גני יהושוע... אז בדקתי ופיתאום גיליתי בנאדם זקן זקן יושב על כיסא באמצע הפארק שאלתי אותו "אתה יהושוע?" אז הוא אמר לי "מה אתה דפוק? זה שקוראים לזה גני יהושוע לא אומר שבאמת קוראים לי יהושוע... לך לגינות סחרוב תשאל איפה סחרוב?, תלך לגבעת שמואל תשאל איפה שמואל?.." אז שאלתי אותו "מי זה יהושוע?" אז הוא אמר לי יהושוע זה הכלב שתקע אותי כאן וברח... 
 
לטיול לגני יהושע היצטרפו הבנות שירות שלנו . החלטתי לצלם אותן - איזה טירוף זה יאללה תוך שנייה "שיר בואי תמונה" צ'יק צ'אק עומדות אחת ליד השנייה ראש על הכתף בום תמונה קיפלנו הלכנו הביתה נגמר הסיפור, גברים?... "בוא אחי אתה לפה, איפה ניסים???, הוא לא נכנס, יעקב אתה ליד דוד, יוצא צורה של קו עקום סגור עד שהחליטו מי יעמוד מאחורה ומי ישכב מקדימה מישהו חייב להגיד "רגע מי הצלם?" בנות תוך שניות "את פה את פה את שמה" מישהי קופצת ממזרקה .
 
בכל מקרה חופש גדול, אני מחפש עבודה עכשיו והציעו לי כל מיני עבודות .הציעו לי להיות שוטר.. אמיתי... עכשיו חשבתי אני מרוקאי טיפה עצבני זה מתאים למשטרה תארו לכם אשכנזי שוטר? השודד כזה עם אקדח והוא כזה מולו "באופן אמביוולנטי ורלוונטי זה אני חפץ שתניח את נשקך ותסור איתי לתחנת המשטרה בבקשה" והשודד כזה "זוזזז י'שוטר מנייאק" והוא כזה:"אדון שודד אין כל צורך לקלל ולא אפליק לך" השודד לבד מסגיר ת'צמו .
 
 
אלה שלא עובדים .. ויש להם חברים משלהם הולכים ל... ים, אחח הים זה המקום הכי טוב לקחת את חברה שלך .להיכנס לים לשחות לבזבז 1000 ש"ח על ארטיק קרח לשמוע את ה-"מציל" חופר. המציל ד"א הוא גם ילד בתיכון לא יודע לשחות נכנס למים עם מצופים של בוב-ספוג "אימא שלי סידרה לו עבודה פה" .
 
 
בסוף החלטתי לעבוד בעבודה שתמיד דורשת עוד עובדים - מקדונלנס. שמתי לב שמלא בוגרים הולכים לעבוד במקדונלדס אבל אתה תמיד רואה אותם אנשים בדלפק.. כאילו לאיפה כל האנשים נעלמים? כאילו במטבח של מקדונדלס יש חור שחור שזורקים אליו את כל המתבגרים מוציאים אותם סוף היום מביאים להם 16 ש"ח ומשחררים.
 
וכל שנה מפרסמים את זכויות העובד בשביל שלא יעבדו על הנוער. עכשיו נערים שאין להם כוח לקרוא יכולים לעבוד עליהם. פעם באתי למוסך אני רואה ילד בכיתה ט' כולה מתווכח עם מנהל המוסך "לא, הבטחת לי חצי שרוך ונחש גומי ויש פה רק דבק סלוטייפ" ואז הוא בא אליי "שונא לעבוד לפי אמנת מונגוליה" .
 
בסוף אני החלטתי לעבוד במועדון בתור סטנד-אפיסט הבית... הם מוצאים סטנד-אפיסט ואני נשאר בבית .
 
עלה ב- 19/06/2014
4,052
צחקו לפניכם
67% אהבו
כתובת הצחוק
ברוכים הבאים למומו הפרה - האתר הכי שווה ברפת. ברור לנו שממש משעמם לכם אם אתם קוראים את זה, ולכן הכנו בשבילכם תיאור ארוך וחופר במיוחד. אז מה יש במומו? במשפט אחד - המון דברים כדי להעביר את הזמן בכיף. פינת המשחקים הגדולה בארץ עם למעלה מ 11000 משחקים שווים שנבחרו על ידנו במגוון קטגוריות. תוכלו לנהל מלון, לנהל מסעדה, להיות מלצרים, לרפא אנשים, להרוג אנשים, להלביש אנשים, לספר אנשים, לפוצץ, לירות, לצייר, לאסוף נקודות, לאסוף מטבעות, לנסוע, לגלוש, לשוט, לטוס, לבנות, להרוס, להתעשר, להמר, לקפוץ , לרוץ, ללכת, להבקיע גולים, לקלוע סלים, להילחם, להרביץ, לצבוע והכל - מהמחשב שלכם. בלי לזוז מילימטר מהכסא ומהמזגן. חוץ מזה יש לנו פינת משחקים להורדה ממש שווה, בדיחות קורעות, סרטונים מצחיקים, המון רקעים למחשב, חידות, קטעים מצחיקים, מדריכים, עזרים ודברים נוספים שיהפכו אתכם לבטטות מחשב שמסתגרים בחדר במקום לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם. אם אתם יצירתיים ומוכשרים, תוכלו לבנות אתר אישי באמצעות המערכת המשוכללת של מומו לבניית אתרים לילדים ולכולם. תוכלו לפרסם את האתר שלכם בפייסבוק ולזכות בתהילת עולם (או לפחות בתחרות האתרים השבועית..) יש לנו רק בקשה אחת מכם - המליצו על האתר לחברים, משפחה, ידידים, מכרים וסתם אנשים זרים. תודה רבה!
כל הזכויות שמורות למומו הפרה 2004-2024 ©