למה התגרשתי מאשתי

 

לפני שבוע חל יום הולדתי ה-36 במקרה גם לא הרגשתי כל כך טוב באותו הבוקר.

 

ירדתי למטבח לארוחת בוקר, תיארתי לעצמי שאישתי תהיה חמודה ותגיד "עד 120", אבל היא לא אמרה אפילו "בוקר טוב", שלא לדבר על "מזל טוב". הילדים נכנסו גם הם למטבח,אולם להפתעתי,לא הוציאו אף מילה. 

 

בנסיעה למשרד לא היה לי מצב רוח במיוחד, הרגשתי די מזופת, אך כשנכנסתי למשרד פגשתי את מזכירתי שאמרה, "בוקר טוב בוס, יום הולדת שמח!" עבדתי במשרד עד הצהרים, כשלפתע שמעתי נקישה בדלת ומזכירתי הציצה ואמרה, "תסתכל איזה יום נפלא בחוץ ולך יש יום הולדת. מה דעתך שנצא לצהריים רק אתה ואני?" "קדימה", עניתי ללא היסוס ותוך כדי כך חשבתי שזה הדבר היפה ביותר ששמעתי היום. 

 

יצאנו לארוחת צהרים, לא הלכנו למקום הרגיל אלא למסעדה קטנה ונחמדה מחוץ לעיר, שתינו כמה כוסיות מרטיני ונהנו מאוד מהארוחה. בדרכנו חזרה למשרד אמרה מזכירתי, "האם אנחנו חייבים לחזור למשרד?" 

 

עניתי, "לא בהכרח." 

 

ואז היא אמרה, "מה דעתך שניגש לדירתי ונשתה עוד מרטיני אחד?" 

 

הלכנו לדירתה שתינו משקה נוסף, ואני הצתתי לעצמי סיגריה. בעוד אני מעשן את הסיגריה פנתה אליי בקול מגרה ואמרה, "אני חושבת שאלך לחדר השינה להחליף בגדים למשהו קל יותר ואוורירי." "בבקשה", אמרתי. 

 

מאחר שלא הבעתי התנגדות, היא נכנסה לחדר השינה ולאחר כעשר דקות היא יצאה משם על עוגת יום הולדת ענקית ואחריה הופיעו שם אישתי והילדים, ששרו, "יום הולדת שמח לך..." ואני ישבתי על הספה עם גרביים בלבד... 

עלה ב- 18/06/2013
3,763
צחקו לפניכם
68% אהבו
כתובת הצחוק
ברוכים הבאים למומו הפרה - האתר הכי שווה ברפת. ברור לנו שממש משעמם לכם אם אתם קוראים את זה, ולכן הכנו בשבילכם תיאור ארוך וחופר במיוחד. אז מה יש במומו? במשפט אחד - המון דברים כדי להעביר את הזמן בכיף. פינת המשחקים הגדולה בארץ עם למעלה מ 11000 משחקים שווים שנבחרו על ידנו במגוון קטגוריות. תוכלו לנהל מלון, לנהל מסעדה, להיות מלצרים, לרפא אנשים, להרוג אנשים, להלביש אנשים, לספר אנשים, לפוצץ, לירות, לצייר, לאסוף נקודות, לאסוף מטבעות, לנסוע, לגלוש, לשוט, לטוס, לבנות, להרוס, להתעשר, להמר, לקפוץ , לרוץ, ללכת, להבקיע גולים, לקלוע סלים, להילחם, להרביץ, לצבוע והכל - מהמחשב שלכם. בלי לזוז מילימטר מהכסא ומהמזגן. חוץ מזה יש לנו פינת משחקים להורדה ממש שווה, בדיחות קורעות, סרטונים מצחיקים, המון רקעים למחשב, חידות, קטעים מצחיקים, מדריכים, עזרים ודברים נוספים שיהפכו אתכם לבטטות מחשב שמסתגרים בחדר במקום לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם. אם אתם יצירתיים ומוכשרים, תוכלו לבנות אתר אישי באמצעות המערכת המשוכללת של מומו לבניית אתרים לילדים ולכולם. תוכלו לפרסם את האתר שלכם בפייסבוק ולזכות בתהילת עולם (או לפחות בתחרות האתרים השבועית..) יש לנו רק בקשה אחת מכם - המליצו על האתר לחברים, משפחה, ידידים, מכרים וסתם אנשים זרים. תודה רבה!
כל הזכויות שמורות למומו הפרה 2004-2024 ©