צה"ל
אוקיי, יצא לכם לחשוב פעם ממה מורכב הצבא שלנו? ואני לא מדבר על כל הערסים שמשרתים בכל מיני בסיסים נידחים.. אלא איך הצבא שלנו קם.
היו משהו כמו 5 פלוגות לא מוצלחות לפני קום המדינה שפשוט לא הצליחו להסתדר ולתפוס ת'ערבים ! אז מה הם החליטו? להתאחד. הם חשבו שאם הם יתלכדו המון אנשי צבא לא טובים במקום אחד אולי בסוף ייצא מזה משהו.. ומה יצא?! צה"ל.
 
עכשיו מה מעצבן אותי בצה"ל? השם שלו!
כאילו,מה זה החוסר מקוריות הזאת !? מה אתם אומרים.. צבא הגנה לישראל?! הייתי בטוח צבא הגנה למדינת הגמדים!
זה כמו שאני במשך שנים אעבוד על איזה רומן עם עלילה מפתיעה ועשרות דמויות ופיתולים בעלילה והפתעות וסגנונות כתיבה שונים ואז בסוף אני אקרא לספר הזה "ספר".!
עדיף שהיו שמים איזה שם מגניב לפחות זה היה מרתיע את האויבים שלנו.. נניח עכשיו זה משהו כזה: הסגן של הטורקים בא לראש ממשלת טורקיה אומר לו 'צבא הגנה לישראל בא לתקוף אותנו! מהר מה לעשות?!' ראש ממשלת טורקיה ככה בכיף שלו 'עזזובבבב שיעשו מה בראש שלהם..' אבל דמיינו לכם מצב כזה: הסגן של הטורקים בא לראש ממשלת טורקיה אומר לו 'צבא הסופר-דופר-סומו כוח המחץ בא לתקוף אותנו! מהרר מה לעשות?! אז ראש ממשלת טורקיה יילחץ!
 
וצה"ל בכלל זה קיצור לשם המלא. אבל אף אחד לא אומר 'צבא הגנה לישראל' – כולם אומרים צה"ל! כי בכל זאת אנחנו ישראלים.. מה נבזבז עוד 2 נשימות אוויר בשביל להגיד משהו!?
 
שמתי לב שגם בצה"ל נורא עצלנים! כל דבר אצלם יש להם קיצור. פשוט אין להם כוח להגיד משפטים שלמים!
אתם קולטים שיחה בין חיילים כאילו הם מדברים ערבית: "אז אתה שומע הלכתי ל-תא"ל שאמר לי ללכת ל-רס"ל אבל כשבאתי אליו הוא לא היה אז שלחו אותי ל-מש"ק שמשם הפנו אותי ל-מב"ס שאחראי בכלל על ה-מכ"ש שמתופקד בכלל על ידי ה-רס"ל!"
אחרי שיחה כזאת באלי להגיד להם כעעדנ"יק – כוס עמק ערס דברו נורמלי יא קקות!!
 
צה"ל גם חכמולוגים.. יצא לכם לראות את הסמל של צה"ל?
הסמל שלהם – חרב עם עלה זית. יענו הם אומרים 'שמעו חבר'ה אנחנו בעד שלום אבל בא לנו לפוצץ אותכם מכות'. כמו הערסים בשכונה כזה..
 
צה"ל גם לא מתחשבים..
לכל פלוגה או לכל קבוצה יש כומתה עם צבע מיוחד. נניח חיל הרגלים – כומתה ירוקה. חיל האוויר – כומתה שחורה..
אבל מה יעשה הומו בצבא?! איפה יש חטיבה עם כומתה ורודה??...
 
בנוסף לכל הצרות,צה"ל גם לא מקוריים במיוחד!
בצה"ל יש מלא חטיבות ולרוב החטיבות יש שם מגניב כזה של איזה מתאגרף או מישהו שנשמע חזק כזה: "חטיבת גולני" "חטיבת אלכסנדרוני" "חטיבת כרמלי" !
ופתאום בלי קשר "חטיבה 7" כאילו תחליטו על שיטת קטלוג אתם לא סגורים על עצמכם..!
כמו שיהיו לי 3 ילדים לאחד אני יקרא איקס לשני עיגול ולשלישי משה.
 
אולי בגלל כל הדברים האלה יש לנו מלא משתמטמים (כמו שאני אוהב לקרוא להם..) מצה"ל.
(למה אני קורא להם ככה? כי הם משתמטים ואחרי זה נהיים תמימים... אתה בא למשתמתמט עושה לו 'נו איפה שירתת בצבא?' ההוא כולו 'מה יש לישראל צבא הגנה?! וואלה לא ידעתי טוב שאתה אומר לי..')
הקטע זה שלמשתמטמים אף פעם לא נגמרים התירוצים או השיטות לברוח מהצבא..
אבל מה יש את המשתמטמים המפגרים.. הם באים כזה לרופא עושים לו "הקב"ן יש לי צחלפת העציצים! אין מצב אני בא מחר בבוקר.."
 
אתם יודעים גם איזה גודל הצבא שלנו? הוא ממש פיצי מיצי קיצי לעומת צבאות אחרים!
אנחנו באים לתקוף חושבים אנחנו איזה כלבלב חמוד שמשתעשע עושים לנו 'מי חמוד? מי חמוד? צה"ל חמודד!" והצבא שלנו בתגובה "גררר..."
 
לא ,אבל רציני.. יש לנו ממש צבא קטן!
לארצות הברית יש מיליונים של חיילים,ואתם יודעים כמה יש לנו?! מאה עשרים אלף בקושי.. זה הכל!!
תחשבו מה זה -איזה הפרשים יש! המדינות האחרות ממש משחקות איתנו!
כאילו בא הילד של המפקד של ארה"ב אומר לאבא שלו "אבא משעמם לי תקנה לי איזה פלוגה.." ההוא כולו "טוב בסדר אבל זאת הפלוגה האחרונה!"
 

 

עלה ב- 12/05/2014
3,257
צחקו לפניכם
77% אהבו
כתובת הצחוק
ברוכים הבאים למומו הפרה - האתר הכי שווה ברפת. ברור לנו שממש משעמם לכם אם אתם קוראים את זה, ולכן הכנו בשבילכם תיאור ארוך וחופר במיוחד. אז מה יש במומו? במשפט אחד - המון דברים כדי להעביר את הזמן בכיף. פינת המשחקים הגדולה בארץ עם למעלה מ 11000 משחקים שווים שנבחרו על ידנו במגוון קטגוריות. תוכלו לנהל מלון, לנהל מסעדה, להיות מלצרים, לרפא אנשים, להרוג אנשים, להלביש אנשים, לספר אנשים, לפוצץ, לירות, לצייר, לאסוף נקודות, לאסוף מטבעות, לנסוע, לגלוש, לשוט, לטוס, לבנות, להרוס, להתעשר, להמר, לקפוץ , לרוץ, ללכת, להבקיע גולים, לקלוע סלים, להילחם, להרביץ, לצבוע והכל - מהמחשב שלכם. בלי לזוז מילימטר מהכסא ומהמזגן. חוץ מזה יש לנו פינת משחקים להורדה ממש שווה, בדיחות קורעות, סרטונים מצחיקים, המון רקעים למחשב, חידות, קטעים מצחיקים, מדריכים, עזרים ודברים נוספים שיהפכו אתכם לבטטות מחשב שמסתגרים בחדר במקום לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם. אם אתם יצירתיים ומוכשרים, תוכלו לבנות אתר אישי באמצעות המערכת המשוכללת של מומו לבניית אתרים לילדים ולכולם. תוכלו לפרסם את האתר שלכם בפייסבוק ולזכות בתהילת עולם (או לפחות בתחרות האתרים השבועית..) יש לנו רק בקשה אחת מכם - המליצו על האתר לחברים, משפחה, ידידים, מכרים וסתם אנשים זרים. תודה רבה!
כל הזכויות שמורות למומו הפרה 2004-2024 ©