חג המצות
הקטע הכי מותח בליל הסדר זה האפיקומן. סוף הארוחה סבא משחרר את המשפחה למצוא את האפיקומן שהוא החביא.
ישר כולם מתחילים לחפש את האפיקומן באטרף, כאילו זה איזה פסלון חסינות...
יעני סוף הערב סבא הולך להדיח מישהו מהמשפחה!! בכלל אפשר להשוות את ליל הסדר להישרדות, תמיד אחרי שכולם יתייאשו יבוא הנכד התחמן ויגיד "מממ אולי אם נשכר את סבא הוא יגלה לנו איפה האפיקומן" אז הוא משקה את סבא עד שהוא נהיה שיכור מסטול.
"נו סבא איפה האפיקומן?" והסבא כולו "מה זה לא פורים עכשיו??".
ויש עוד אחד תחמן "סבא סבא מצאתי את האפיקומן" אז הסבא שואל "נו איפה?" אז הנכד עונה לו בקול הכי תמים "אכלתי אותו".
איך אכלת אותו חתיכת אידיוט כאילו מה פתחת את הארון בגדים ראית חתיכת מצה בחזייה של סבתא וישר חשבת לעצמך "מממ היא בטח לא צריכה את המצה הזאת".
 
הכי מבאס זה שאבא מחליט לעזור לכם לחפש את האפיקומן, אתם מחפשים מחפשים ואז האבא מחליט לבאס אותכם "אני יודע איפה הוא...אבל אני לא אומר!!" ואז אתם מתחילים להשתגע "נו אבא איפה האפיקומן הזה נו!"
בסוף מישהו מצליח למצוא את האפיקומן ותמיד מי שמוצא את האפיקומן סבא מציע לו את אותו פרס..תמיד כל שנה אותו פרס: "נו..אז אתה רוצה אופניים חדשים?". סבא אני כבר בן 18 יש לי אופנוע מה אני צריך אופניים??
ואז הסבא נכנע "טוב אז הנה, 500 שקל" ואתה כולך מרוצה עוד 500 שקל בכיס ופתאום אתה קולט! בואנה זה אחלה כסף! סבא כבר מסטול מת מהיין אתה מתחיל לפרק לו מצות שיביא לך עוד כסף.
 
אבל פסח זה חג לצעירים, יש חופשה ארוכה אפשר לצאת לבלות בד"כ יוצאים לפסטיבלים, לבומבמלה לים..
בחופש לקחתי את חברה שלי לים ועכשיו לשמור כשרות שאתה נוסע ל3 ימים לים זה הרבה יותר קשה! קודם כל אתה לא יכול באמת להבדיל בין מצה לבין חול. הם שניהם מתפוררים לך ביד פעם אחת ראיתי את חברה שלי מורחת שוקולד על ארגז חול "מאמי תראה איזה מצה גדולה יש פה!". 
 
והדבר הכי מטומטם בפסח זה הכוס שמשאירים לאליהו הנביא, יש כאלה שלוקחים את זה רציני...שמים כוס יין (לא כולם יש את הקמצנים שמים לו מים "הוא עוד צריך לנהוג הבייתה") משאירים את הבית פתוח והולכים לישון..בינתיים כל הגנבים בשכונה נכנסים גונבים הכל בבוקר אבא קם כזה, אין שום דבר בבית גנבו את הטלוויזיה את המקרר ורק אבא כזה "איזה פרייאר...הכוס עדיין כאן".
ויש את השירים של פסח "עבדים היינו היינו אתה אתה בני חורין.." עכשיו חורין לא נשמע לכם כמו איזה סוג של קללה? מה זאת המילה הזאת בן חורין? אתם קולטים איזה ערס אחרי הסדר "בואנה יא בן חורין אל תעסק איתי!".
בכלל השירים בפסח אלה השירים הכי מעצבנים...תמיד אלה השירים שאין להם סוף אפשר שעות לשיר אותם.
אלה שירים שכתבו אותם רק כדי להרעיב אותך שתוכל לאכול כל מה שסבתא הכינה, ושתוכל גם לאכול את המאכלים של פסח שאף אחד לא אוהב כמו כרפס...תנסו שנייה להגיד את זה בכל רם...כרפס...נשמע כמו שם של מחלת עור.."כן מה תרצה לאכול?" "אממ שים לי קצת שפעת ודלקת ריאות..ואולי קצת כרפס בצד".
 
ואם כבר היינו בקטע של שירים יש גם את השירים האלה שמוציאים אותך טמבל.
למשל השיר הזה "דיי דיינו דיי דיינו" שיר מאוד נחמד כולם מכירים אותו. 
הקטע הוא שהוא מתחיל נורא נחמד "אילו הוציאנו ממצרים ולא עשה בהם שופטים דיינו, אילו עשה בהם שפטים ולא עשה בל היהם דיינו", אבל ככל השיר מתקדם כולם הולכים ושרים אותו יותר ויותר מהר ואתה מוצא את עצמך בלי קשר לשאר המשפחה אז אתה מתחיל לנסות להשתלב כמו איזה דביל ולהגיד שטויות "ולוועכו'לאוללוה גויבות דיינו".

 

עלה ב- 14/04/2014
2,183
צחקו לפניכם
79% אהבו
כתובת הצחוק
ברוכים הבאים למומו הפרה - האתר הכי שווה ברפת. ברור לנו שממש משעמם לכם אם אתם קוראים את זה, ולכן הכנו בשבילכם תיאור ארוך וחופר במיוחד. אז מה יש במומו? במשפט אחד - המון דברים כדי להעביר את הזמן בכיף. פינת המשחקים הגדולה בארץ עם למעלה מ 11000 משחקים שווים שנבחרו על ידנו במגוון קטגוריות. תוכלו לנהל מלון, לנהל מסעדה, להיות מלצרים, לרפא אנשים, להרוג אנשים, להלביש אנשים, לספר אנשים, לפוצץ, לירות, לצייר, לאסוף נקודות, לאסוף מטבעות, לנסוע, לגלוש, לשוט, לטוס, לבנות, להרוס, להתעשר, להמר, לקפוץ , לרוץ, ללכת, להבקיע גולים, לקלוע סלים, להילחם, להרביץ, לצבוע והכל - מהמחשב שלכם. בלי לזוז מילימטר מהכסא ומהמזגן. חוץ מזה יש לנו פינת משחקים להורדה ממש שווה, בדיחות קורעות, סרטונים מצחיקים, המון רקעים למחשב, חידות, קטעים מצחיקים, מדריכים, עזרים ודברים נוספים שיהפכו אתכם לבטטות מחשב שמסתגרים בחדר במקום לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם. אם אתם יצירתיים ומוכשרים, תוכלו לבנות אתר אישי באמצעות המערכת המשוכללת של מומו לבניית אתרים לילדים ולכולם. תוכלו לפרסם את האתר שלכם בפייסבוק ולזכות בתהילת עולם (או לפחות בתחרות האתרים השבועית..) יש לנו רק בקשה אחת מכם - המליצו על האתר לחברים, משפחה, ידידים, מכרים וסתם אנשים זרים. תודה רבה!
כל הזכויות שמורות למומו הפרה 2004-2024 ©