הולכים לבריכה, ואז...
איזה כיף זה בריכה נכון ? יום לפני שהולכים לבריכה מתרגשים, מתכננים עם חברים והכל, אבל תמיד יש את החבר המבאס הזה שלא בא. הוא תמיד חייב להמציא איזה תירוץ מפגר כמו "אני צריך לנקות את הבית". בסוף כל החבר'ה שהולכים איתך ביחד מתחילים לרדת עליו, הם כזה בעצבים "מה לנקות את הבית תעשה את זה מחר!". ואז הוא חייב להמציא עוד תירוץ, רק שהפעם יוצא לו יותר גרוע, "אמא שלי כועסת ואומרת לי עכשיו".
 
 
הגיע היום של הבריכה, נוסעים עם חברים או בנפרד ? בטח עם חברים הכי כיף.
כשאתה עם חבר באוטו אין לך מה לעשות, אתה כזה חושב לעצמך "אני חייב לשעשע אותו איכשהו", אז אתה מתחיל לשחק איתו משחקים של ילדים בני שש, אתם כזה מתחילים לעשות פרצופים למכוניות וכל שנייה הוא מסתובב אלייך ואומר לך "עשיתי לו פרצוף כזה והוא הסתכל עליי ועשה לי כזה ככה ".
ואתה לא מצליח לגרום לאף אחד להסתובב אלייך , אז אתה כזה מתחיל לנקוש בחלון, כאילו מישהו יראה שאתה נוקש כדי לעשות לו פרצוף, כאילו מישהו יפנה את הראש "או הנה הזה נוקש בחלון הוא רוצה לעשות לי פרצוף".
 
כשמגיעים לבריכה, למצוא חניה זה סיוט, כי תמיד כל החניה מפוצצת, אז אתם מתחילים להסתובב חצי שעה בחניה, וכל פעם אתה כזה אומר "הנה יש שם בצד" אבל תמיד הנהג אומר לך משפט מבאס כזה כמו "לא, זה צר מדי" . אתה כזה חושב לעצמך שיט חשבתי אני אגיד משהו חכם כזה שיכבד אותי.
בסוף חונים קילומטר מהבריכה וכולם הולכים שעה בחום הזה, אף אחד לא באמת יודע איפה הבריכה נמצאת אז פשוט ממשיכים ללכת ישר.
 
אחרי הסיוט עם החניה יש את חלק ב', הכרטיסים.
שעה לוקח רק לעבור את השומר שיסרוק לך את התיק, אתה רק ילד, יש לך בתיק חטיפים, קרם הגנה ובגדים והוא כאילו סורק את התיק בשביל לראות אם אתה מביא איתך נשק.
תגידו לי מישהו פעם הביא נשק לבריכה ? כאילו מישהו יבוא אם אקדח ויתחיל לאיים על כולם "צאו מפה הבריכה שלי !!".
כשקונים את הכרטיסים, אז תמיד יש את המוכרת כרטיסים שכאילו לא מבינה אותך, אתה אומר לה שתי כרטיסים היא עושה לך מנוי לבריכה.
 
אחרי שנכנסים, תמיד מתכננים למה ללכת קודם, תמיד יש את החבר שאוהב להתחיל באדרנלין, הולך למגלשה הכי גבוהה ולמתקנים הכי גדולים, אבל כשרואים את החנון שרוצה להתחיל בבריכת ילדים, הולכים למגלשות.
איזה מפחידות חלק מהמגלשות נכון ? זה לא כמו רכבת הרים בלונה-פארק שיש לך זמן להתכונן ולהתפלל, אתה יושב אתה עף !
בתור למגלשות תמיד יש את התורים המבאסים האלא הארוכים, אבל תמיד יש שם איזה משוגעים שצועקים אחד על השני נכון ? תמיד, אבל תמיד יהיו שם שני דבילים שיתחילו לדחוף אחד את השני, ובאמצע הם דוחפים עוד אנשים עליך ואתה נדחף על האחרים כמו דומינו.
 
אחרי שעליתם למגלשה, יש את הרגעים המפחידים האלה שאתם מתגלשים אחרי עוד שני ילדים, אז רצות לכם כל מני מחשבות בראש כמו "מה יקרה אם אני אפול או המגלשה תתפרק ?".
בסוף אתם רגע לפני הישיבה חושבים לעצמכם "למה בכלל הכנסתי את עצמי לכל זה".
בסוף מתגלשים, כל החבר'ה למטה תמיד מחכים אם המשפטים המעצבנים האלא "נו אמרתי לך שלא יהיה מפחיד, היה כיף נכון ? נכון ? נכון ?!!"
 
מכירים את זה שאתם בבריכה רגילה, סתם שוחים ופתאום מרגישים התחממות, איזה מגעיל זה, אתם סורקים את השטח כדי לבדוק מי נראה שהשתין, "זה נראה לי חשוד יש לו פרצוף כזה כאילו הרגע השתין, וזה שוחה במעגלים נראה גם חשוד".
אבל כשאתם משתינים, אתם תמיד מנסים להתרחק מכולם, איכשהו לסלק אותם, פשוט להתחיל לדחוף אותם בלי שישימו לב ולהתרחק, פתאום הם אומרים לך "אתה מרגיש התחממות ?" אז אתה מפיל את כל האשמה על מישהו אחר ! "זה נראה לי חשוד יש לו הבעת פנים כזו..."
אם עולים עליכם זה הכי מביך נכון ? כולם כזה אייייייכס ותמיד אתה משחק אותה כאילו אין לך מושג מה הולך כאן נכון ? נכון ? נכון ?!!!
עלה ב- 15/03/2014
2,373
צחקו לפניכם
74% אהבו
כתובת הצחוק
ברוכים הבאים למומו הפרה - האתר הכי שווה ברפת. ברור לנו שממש משעמם לכם אם אתם קוראים את זה, ולכן הכנו בשבילכם תיאור ארוך וחופר במיוחד. אז מה יש במומו? במשפט אחד - המון דברים כדי להעביר את הזמן בכיף. פינת המשחקים הגדולה בארץ עם למעלה מ 11000 משחקים שווים שנבחרו על ידנו במגוון קטגוריות. תוכלו לנהל מלון, לנהל מסעדה, להיות מלצרים, לרפא אנשים, להרוג אנשים, להלביש אנשים, לספר אנשים, לפוצץ, לירות, לצייר, לאסוף נקודות, לאסוף מטבעות, לנסוע, לגלוש, לשוט, לטוס, לבנות, להרוס, להתעשר, להמר, לקפוץ , לרוץ, ללכת, להבקיע גולים, לקלוע סלים, להילחם, להרביץ, לצבוע והכל - מהמחשב שלכם. בלי לזוז מילימטר מהכסא ומהמזגן. חוץ מזה יש לנו פינת משחקים להורדה ממש שווה, בדיחות קורעות, סרטונים מצחיקים, המון רקעים למחשב, חידות, קטעים מצחיקים, מדריכים, עזרים ודברים נוספים שיהפכו אתכם לבטטות מחשב שמסתגרים בחדר במקום לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם. אם אתם יצירתיים ומוכשרים, תוכלו לבנות אתר אישי באמצעות המערכת המשוכללת של מומו לבניית אתרים לילדים ולכולם. תוכלו לפרסם את האתר שלכם בפייסבוק ולזכות בתהילת עולם (או לפחות בתחרות האתרים השבועית..) יש לנו רק בקשה אחת מכם - המליצו על האתר לחברים, משפחה, ידידים, מכרים וסתם אנשים זרים. תודה רבה!
כל הזכויות שמורות למומו הפרה 2004-2024 ©