טלוויזיה

טלוויזיה, איך זה השתלט לנו על החיים הא?

פעם אולי ל5 היה טלווזיה ועוד מה היה? חצי חדשות, רבע ערבית ורבע תוכניות לילדים. ומה הכי חירפן אותי? מי שכתב את קישקשתא, אתם יודעים הקקטוס השיכור הזה. ומשגע אותי השיר שלו "קוראים לי קישקשתא, קישקשתא זה שמי" יופי! אני יודע שקוראים לך קישקשתא הלאה מה עכשיו?

וכל המבוגרים יודעים שהיה גם pupet show ומשגע אותי שהם מדברים ג'יבריש יש לי איזה מורה אחד שמכור לזה והוא הראה לי קטע על זה אתה פשוט לא מאמינים כמה זה מחרפן בולום בולום! בודום בודום טרללה טרללה! חלאס! מעניין כמה משלמים להם.

טוב התקדמנו 15-20 שנה והגענו לסדרה שכולנו ראינו בילדותנו אבל משום מה זה עשה לנו צמרמורת כל פעם שצפינו בזה. כמובן שאני מדבר על רחוב סומסום .מי חשב על הרעיון הדבילי לעשות את התוכניות האלה בערבית? אמא באה שאלה אותנו מה אתה רואה? רחוב סומסום אבו-ג'מיל הזה הכי מצחיק!

אבל למה רחוב סומסום מה זה סומסום בטוח של פרסים. "יש לנו תקציב רק לסומסום ואורז..." עוד תוכנית שממש שיגעה אותי אבל עדיין אהבנו זה המומינים מי, מי לא ראה המומינים שהיה ילד? אבל למה ערומים תמיד ושהם הולכים לחוף הים הם לובשים בגדי ים? ונכון הגמד הזה עם החליל, למה הוא תמיד מנסה למצוא עבודה שאין שם מכולת?

בכל מקרה זאת הייתה תקופה יפה אבל היום, הכל השתנה פעם הפרס הגדול בתוכנית היה חולצה ותקליט היום זה 10 מיליון שקל. מי היה מאמין. והיום, על כל דבר עושים תוכנית ככה או ככה זה נכון. "הבלוק" למשל, זה ממש מטופש - 20 מתמודדים צריכים לעצב בלוק האם הם יצליחו? אתה רואה עוד 10 שנים המסדרון 20 מתמודדים עומדים מול מסדרונות האם הם יצליחו לעבור אותו? ממש סתמי.

והכי הורס, זה התוכניות של הילדים למשל דורה היא הורגת אותי ,בוא נקרא למר מפה! אני מפה אני מפה אני מפה אני מפה... חלאס הבנו אתה מפה. פעם הכל היה ממש פשוט למשל היה איזה אחד שאומר זה צבע אדום ,אדום! היום זה בוא נקח את המחולל האלקטרומגנטי ונשים אותו בתוך הצוללת גיורא!. 

עלה ב- 05/03/2014
1,945
צחקו לפניכם
79% אהבו
כתובת הצחוק
ברוכים הבאים למומו הפרה - האתר הכי שווה ברפת. ברור לנו שממש משעמם לכם אם אתם קוראים את זה, ולכן הכנו בשבילכם תיאור ארוך וחופר במיוחד. אז מה יש במומו? במשפט אחד - המון דברים כדי להעביר את הזמן בכיף. פינת המשחקים הגדולה בארץ עם למעלה מ 11000 משחקים שווים שנבחרו על ידנו במגוון קטגוריות. תוכלו לנהל מלון, לנהל מסעדה, להיות מלצרים, לרפא אנשים, להרוג אנשים, להלביש אנשים, לספר אנשים, לפוצץ, לירות, לצייר, לאסוף נקודות, לאסוף מטבעות, לנסוע, לגלוש, לשוט, לטוס, לבנות, להרוס, להתעשר, להמר, לקפוץ , לרוץ, ללכת, להבקיע גולים, לקלוע סלים, להילחם, להרביץ, לצבוע והכל - מהמחשב שלכם. בלי לזוז מילימטר מהכסא ומהמזגן. חוץ מזה יש לנו פינת משחקים להורדה ממש שווה, בדיחות קורעות, סרטונים מצחיקים, המון רקעים למחשב, חידות, קטעים מצחיקים, מדריכים, עזרים ודברים נוספים שיהפכו אתכם לבטטות מחשב שמסתגרים בחדר במקום לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם. אם אתם יצירתיים ומוכשרים, תוכלו לבנות אתר אישי באמצעות המערכת המשוכללת של מומו לבניית אתרים לילדים ולכולם. תוכלו לפרסם את האתר שלכם בפייסבוק ולזכות בתהילת עולם (או לפחות בתחרות האתרים השבועית..) יש לנו רק בקשה אחת מכם - המליצו על האתר לחברים, משפחה, ידידים, מכרים וסתם אנשים זרים. תודה רבה!
כל הזכויות שמורות למומו הפרה 2004-2024 ©