שומרים על כושר
בואו נדבר קצת על ריצות....
פעם קרה לכם שיצאתם לריצה עם חבר שבכושר הרבה יותר טוב משלכם?
אתה רץ כמה קילומטרים, אתה עוד שנייה מתעלף וחבר שלך נראה כאילו הוא רק עכשיו התחיל את הריצה. אתה מרגיש שאתה חייב להפסיק, אז לכולנו יש אותו תירוץ-  "נתפס לי השריר". אתה אומר לחבר שלך שיש לך כאבים ברגל אז אתם עושים הפסקה, יושבים, ואז אתה מביא משפט: וואי איזה באסה זה הכאבים האלה עכשיו, הייתי יכול לרוץ עוד הרבה!
יש גם את הילדים האלה שאתה יוצא איתם לריצה והם כזה לוקחים את זה קשה, אתה קולט אותו בא כולו עם מכנס ספורט, גופייה, שלוש סרטי זיעה לידיים ועוד שניים לרגליים ועם כל הדאווין אתה רואה אותו אחרי שלוש מטר: "נתפס לי השריר אני לא יכול להמשיך, חבל, דווקא בכלל לא הייתי עייף" (לא, אתה לא עייף, אתה סתם מתנשף כאילו רצתה עד אילת).
 
עכשו, בואו נעבור לקטעים על חדר הכושר.
נכון יש את הילדים המתלהבים האלה שבאים אליך ומתחילים להשוויץ שהם התחילו ללכת לחדר כושר? אבל בתכלס, בחדר כושר אף אחד לא מתמיד. מישהו שהתחיל ללכת, אחרי חודש אתה רואה אותו כל היום על המחשב שותה קולה, אתה שואל אותו למה אתה לא בחדר כושר? אז הוא דופק לך משפט: "אני רק עשיתי הפסקה" . אז אתה קולט אותו אחרי שנה עדיין על המחשב עוד לא סיים, הוא אומר לך "אני עדיין בהפסקה".
וגם יש את הילדים האלה שחושבים שאחרי שבוע בחדר כושר כבר יש להם שרירים כמן של מתאגרף. הם באים ומתחילים להגיד לך "תראה איך התחזקתי, תראה איזה שרירים, תראה איזה ריבועים, אני פשוט סוס ואני רק שבוע בחדר כושר!" . במצב הזה אתה עושה איתו הורדות ידיים וקורע אותו בלי להתאמץ. אז הוא אומר לך: "טוב, אני מתאמן רק שבוע..".
 

עלה ב- 26/02/2014
2,085
צחקו לפניכם
84% אהבו
כתובת הצחוק
ברוכים הבאים למומו הפרה - האתר הכי שווה ברפת. ברור לנו שממש משעמם לכם אם אתם קוראים את זה, ולכן הכנו בשבילכם תיאור ארוך וחופר במיוחד. אז מה יש במומו? במשפט אחד - המון דברים כדי להעביר את הזמן בכיף. פינת המשחקים הגדולה בארץ עם למעלה מ 11000 משחקים שווים שנבחרו על ידנו במגוון קטגוריות. תוכלו לנהל מלון, לנהל מסעדה, להיות מלצרים, לרפא אנשים, להרוג אנשים, להלביש אנשים, לספר אנשים, לפוצץ, לירות, לצייר, לאסוף נקודות, לאסוף מטבעות, לנסוע, לגלוש, לשוט, לטוס, לבנות, להרוס, להתעשר, להמר, לקפוץ , לרוץ, ללכת, להבקיע גולים, לקלוע סלים, להילחם, להרביץ, לצבוע והכל - מהמחשב שלכם. בלי לזוז מילימטר מהכסא ומהמזגן. חוץ מזה יש לנו פינת משחקים להורדה ממש שווה, בדיחות קורעות, סרטונים מצחיקים, המון רקעים למחשב, חידות, קטעים מצחיקים, מדריכים, עזרים ודברים נוספים שיהפכו אתכם לבטטות מחשב שמסתגרים בחדר במקום לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם. אם אתם יצירתיים ומוכשרים, תוכלו לבנות אתר אישי באמצעות המערכת המשוכללת של מומו לבניית אתרים לילדים ולכולם. תוכלו לפרסם את האתר שלכם בפייסבוק ולזכות בתהילת עולם (או לפחות בתחרות האתרים השבועית..) יש לנו רק בקשה אחת מכם - המליצו על האתר לחברים, משפחה, ידידים, מכרים וסתם אנשים זרים. תודה רבה!
כל הזכויות שמורות למומו הפרה 2004-2024 ©