הורים
אותי תכלס הכי מצחיק איך היחס שלנו הילדים משתנה אל ההורים. יום אחד שהם קונים לך מה שאתה רוצה הם ההורים הכי הכי טובים בעולם , יום אחרי שהם לא קונים לך משו שעולה 10 שקל פתאום הם ההורים הכי מגעילים בעולם, ואתה לא יכולים לסבול אותם ואתה מת לעבור לפנימייה .
אפרופו פנימייה , יש את הילדים שנמצאים בפנימייה.עכשיו אמאשלי רוצה לשלוח אותי לפנימייה בטענה שאני לא מספיק מחונכך ואני נהנה לענות לה "אמא , זה שאני לא מחונך זה באשמתך , לא באשמתי".
ומה מחרפן אותי , הורים שעושים פאדיחות, שלוקחים אותך לבצפר עד לשער ואז כל הילדים מסתכלים עלייך במבט של "איכ מיזאת האמא המכוערת הזאת " ואתה מחזיר להם במבט " זאת בכלל המשרתת שלנו " כדי לא להיות פדחן.
אפרופו פאדיחות , שיש לך את ההורים שלך בפייסבוק זה הכי פאדיחות , אתה רושם בסטאטוס "עוד שעתיים פה יצאתי עם הפלא " ואז אמאשלך מגיבה "שקר, אתה הולך לחרבן ולישון צהריים" .
אפרופו פייסבוק והורים , ממש מעצבן אותי שההורים מתעקשים שאתה תפתח להם פייסבוק ,הם יבכו לך שעות בשביל שתפתח להם , ואז מגיע הקטע המעצבן, שהם מגלים שהם בעצם לא יודעים לעשות בו כלום ואז אתה עושה קורסים של שעות כדי שיבינו משו בחיים האלה , וכמובן שאם הם לא מבינים משו שמבחינתך הוא ניראה די ברור אתה מתחיל לקלל ולהתעצבן ולצעוק כמה הם מטומטמים ומאיפה אתה יצאת כ"כ חכם .
 

 

עלה ב- 01/02/2014
2,259
צחקו לפניכם
65% אהבו
כתובת הצחוק
ברוכים הבאים למומו הפרה - האתר הכי שווה ברפת. ברור לנו שממש משעמם לכם אם אתם קוראים את זה, ולכן הכנו בשבילכם תיאור ארוך וחופר במיוחד. אז מה יש במומו? במשפט אחד - המון דברים כדי להעביר את הזמן בכיף. פינת המשחקים הגדולה בארץ עם למעלה מ 11000 משחקים שווים שנבחרו על ידנו במגוון קטגוריות. תוכלו לנהל מלון, לנהל מסעדה, להיות מלצרים, לרפא אנשים, להרוג אנשים, להלביש אנשים, לספר אנשים, לפוצץ, לירות, לצייר, לאסוף נקודות, לאסוף מטבעות, לנסוע, לגלוש, לשוט, לטוס, לבנות, להרוס, להתעשר, להמר, לקפוץ , לרוץ, ללכת, להבקיע גולים, לקלוע סלים, להילחם, להרביץ, לצבוע והכל - מהמחשב שלכם. בלי לזוז מילימטר מהכסא ומהמזגן. חוץ מזה יש לנו פינת משחקים להורדה ממש שווה, בדיחות קורעות, סרטונים מצחיקים, המון רקעים למחשב, חידות, קטעים מצחיקים, מדריכים, עזרים ודברים נוספים שיהפכו אתכם לבטטות מחשב שמסתגרים בחדר במקום לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם. אם אתם יצירתיים ומוכשרים, תוכלו לבנות אתר אישי באמצעות המערכת המשוכללת של מומו לבניית אתרים לילדים ולכולם. תוכלו לפרסם את האתר שלכם בפייסבוק ולזכות בתהילת עולם (או לפחות בתחרות האתרים השבועית..) יש לנו רק בקשה אחת מכם - המליצו על האתר לחברים, משפחה, ידידים, מכרים וסתם אנשים זרים. תודה רבה!
כל הזכויות שמורות למומו הפרה 2004-2024 ©