סטנדאפ 2

 

שמעתי לפני כמה זמן בעיתון על גבר שרצה להיתגרש מאשתו אז הוא בא לשופט ואמר לו שהוא רוצה להיתגרש כי כל פעם מחדש הוא מוצא גבר אחר בארון בגדים שלי והשופט שאל אותו אם זה מפריע לו?? כאילו מה השופט חשב?שהוא רוצה להתגרש בגלל שאין לו איפה לשים את הבגדים בארון?מאיפה השאלה הזאת? 

 

תמיד בכל טקס אוסקר יש בארץ סיקורים כתבות מלא בלאגנים עכשיו אני לא מתפלא אצלנו מה הם יכולים לסקר?את טקס פרסי הרדיו..ואפילו אם יסקרו את זה יביאו נגיד את נתן זהבי יקלל להם את אמ'אמא שלהם-לא הייתי ממליץ 

 

הייתי באילת לא מזמן והלכתי למצפה התת-ימי עכשיו מה הראות במצפה הייתה לקויה ככה שלא יכולנו לראות הרבה דברים בים עכשיו מה הפיצוי שלהם?...קפה ועוגה כאילו מה הקשר?הם רוצים שנאכיל את הדגים או מה? 

 

כל מנחי אקזיט תמיד כאלה מחוייכים ומאושרים כאילו לא רע להם אפילו פעם אחת בחיים-אין להם רגשות היה להם כזה מן קו פתוח-אז אחת התקשרה וככה זה נשמע:

הילדה:"שלום לפני כמה זמן סבתא נפטרה ואני בדיכאון,ירדתי בלימודים,ואני שוקלת התאבדות..

עופר:"לא נורא את זוכה בחולצה שלנו וגם תגיד לסבתא שלך למסור ד"ש לאלוהים...הילדה קפצה מהחלון אחרי דקה..

 

תמיד בכל בחירות כל הפוליטיקיים לוקחים שוחד לפי דעתי אנחנו המדינה היחידה שבוחרים את הפוליטיקיים לא עפ"י הקולות אלא עפ"י איזה סכום השוחד הן לוקחים.

 

ולסיכום שמתם לב שהמצילים בבריכות שחייה תמיד בני 120 כאילו במקרה של טביעה ממי מצפים שיציל אותי..חתול?

עלה ב- 18/06/2013
2,652
צחקו לפניכם
40% אהבו
כתובת הצחוק
ברוכים הבאים למומו הפרה - האתר הכי שווה ברפת. ברור לנו שממש משעמם לכם אם אתם קוראים את זה, ולכן הכנו בשבילכם תיאור ארוך וחופר במיוחד. אז מה יש במומו? במשפט אחד - המון דברים כדי להעביר את הזמן בכיף. פינת המשחקים הגדולה בארץ עם למעלה מ 11000 משחקים שווים שנבחרו על ידנו במגוון קטגוריות. תוכלו לנהל מלון, לנהל מסעדה, להיות מלצרים, לרפא אנשים, להרוג אנשים, להלביש אנשים, לספר אנשים, לפוצץ, לירות, לצייר, לאסוף נקודות, לאסוף מטבעות, לנסוע, לגלוש, לשוט, לטוס, לבנות, להרוס, להתעשר, להמר, לקפוץ , לרוץ, ללכת, להבקיע גולים, לקלוע סלים, להילחם, להרביץ, לצבוע והכל - מהמחשב שלכם. בלי לזוז מילימטר מהכסא ומהמזגן. חוץ מזה יש לנו פינת משחקים להורדה ממש שווה, בדיחות קורעות, סרטונים מצחיקים, המון רקעים למחשב, חידות, קטעים מצחיקים, מדריכים, עזרים ודברים נוספים שיהפכו אתכם לבטטות מחשב שמסתגרים בחדר במקום לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם. אם אתם יצירתיים ומוכשרים, תוכלו לבנות אתר אישי באמצעות המערכת המשוכללת של מומו לבניית אתרים לילדים ולכולם. תוכלו לפרסם את האתר שלכם בפייסבוק ולזכות בתהילת עולם (או לפחות בתחרות האתרים השבועית..) יש לנו רק בקשה אחת מכם - המליצו על האתר לחברים, משפחה, ידידים, מכרים וסתם אנשים זרים. תודה רבה!
כל הזכויות שמורות למומו הפרה 2004-2024 ©