פסח
שלום אנשים! מה קורה?
מכירים את זה שמגיע חג הפסח, אז כל המשפחה והחברים מתחילים לאחל "חג שמח" "חג שמח" "חג שמח"?
מה פסח שמח?! איך אתם רוצים שיהיה פסח שמח כשתוקעים לאנשים מצות בטעם של קרטון?!
אבל מה שבאמת מעצבן בפסח זה ליל הסדר. תוקעים איזה שלושים איש שהוזמנו שנתיים מראש מסביב לשולחן של איזה דונם וחצי, לכל אחד יש צלחת וסכו"ם משלו, וכל האוכל מרוחק בצורה מפחידה מהאורחים. 
אפרופו אוכל, נכון תמיד בכל ליל סדר כל אחד אחראי על להביא משהו אחר? אתה אחראי על החזרת, סבתא מביאה את הגפילטע, שבינינו אף אחד לא אוכל כי זה נראה ומריח כמו גוש חרא בן שנתיים, דוד נסים שחסרה לו יד אחראי על הזרוע, אחותך הקטנה הביאה "צלחת סדר דקורטיבית" שהיא הכינה בגן מחמר וצבעי ידיים וכתוב שם משהו בג'יבריש שהיא אומרת שזה השמות של הדברים שצריך לשים, אבא שלך מביא איתו את הבדיחה הבנאלית על למה אוכלים ביצה במלח... בקיצור, עם משפחה כזאת אליהו הנביא יחליט לצאת לפנסיה.
אבל לפני האוכל תמיד צריך לקרוא את ההגדה. עכשיו, למה עשו שצריך לקרוא את ההגדה? בגלל שכל דור ודור צריך להרגיש כאילו הוא יצא ממצרים, והדבר הזה פועל באמת טוב. יש את המשפחות האלה, שבזמן שקוראים את ההגדה הילדים הולכים לראות טלוויזיה...
אבל הכי מצחיק עם הילדים הקטנים בפסח זה שמה שמשאיר אותם ערים זה האפיקומן. מה זה אפיקומן? חתיכת מצה מגעילה, שהילדים מחפשים. לפעמים מוצאים, לפעמים לא, לפעמים מוצאים את אלה שבשנה שעברה לא מצאו... אבל כשמוצאים מקבלים איזה מתנה מעפנה בשקל וחצי. בשביל זה נשארתם כל הלילה ערים?! בשביל מדבקות של סנופי?! כבר עדיף לצאת עם אליהו הנביא לפנסיה!
תודה לכם, אני הייתי עמיר, אתם הייתם אנשים שאוכלים מצות, תודה רבה!
עלה ב- 21/12/2013
3,635
צחקו לפניכם
70% אהבו
כתובת הצחוק
ברוכים הבאים למומו הפרה - האתר הכי שווה ברפת. ברור לנו שממש משעמם לכם אם אתם קוראים את זה, ולכן הכנו בשבילכם תיאור ארוך וחופר במיוחד. אז מה יש במומו? במשפט אחד - המון דברים כדי להעביר את הזמן בכיף. פינת המשחקים הגדולה בארץ עם למעלה מ 11000 משחקים שווים שנבחרו על ידנו במגוון קטגוריות. תוכלו לנהל מלון, לנהל מסעדה, להיות מלצרים, לרפא אנשים, להרוג אנשים, להלביש אנשים, לספר אנשים, לפוצץ, לירות, לצייר, לאסוף נקודות, לאסוף מטבעות, לנסוע, לגלוש, לשוט, לטוס, לבנות, להרוס, להתעשר, להמר, לקפוץ , לרוץ, ללכת, להבקיע גולים, לקלוע סלים, להילחם, להרביץ, לצבוע והכל - מהמחשב שלכם. בלי לזוז מילימטר מהכסא ומהמזגן. חוץ מזה יש לנו פינת משחקים להורדה ממש שווה, בדיחות קורעות, סרטונים מצחיקים, המון רקעים למחשב, חידות, קטעים מצחיקים, מדריכים, עזרים ודברים נוספים שיהפכו אתכם לבטטות מחשב שמסתגרים בחדר במקום לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם. אם אתם יצירתיים ומוכשרים, תוכלו לבנות אתר אישי באמצעות המערכת המשוכללת של מומו לבניית אתרים לילדים ולכולם. תוכלו לפרסם את האתר שלכם בפייסבוק ולזכות בתהילת עולם (או לפחות בתחרות האתרים השבועית..) יש לנו רק בקשה אחת מכם - המליצו על האתר לחברים, משפחה, ידידים, מכרים וסתם אנשים זרים. תודה רבה!
כל הזכויות שמורות למומו הפרה 2004-2024 ©