בית ספר
אז אני סיימתי בית ספר סוף סוף (לאלה שלא תאכלו תלב! חח סתם יש צבא ) ונעביר לכם כמה מהחוויות שבטח קרו לכולם..
 
נגיד כשמאחרים לשיעור והמורה "למה אתה מאחר??" ואתה תמיד עם התירוץ הקבוע "לא שמעתי את הצלצול.." (עלק) ולמרות שהיא שמעה את התירוץ הזה מיליון פעם היא מאמינה לך "טוב תשב" אבל בכל כיתה יש את זה שלא יודע להמציא תירוצים הוא כזה :זה לא אני המורה זה אמא שלי....אכלה לי את השיעורים היא חשבה שזה טוסט " והמורה "איך זה קשור לזה שאתה מאחר" הילד:"מי את חושבת שם לה את המחברת בטוסטר?"
 
ויש למורות קטע עם פלאפונים עכשיו לא משנה כמה מתקדם הוא יהיה תמיד יהיה לה אותו צלצול של פעם שכתב איזה מוצרט לפני מיליון שנה בלי מילים,רק אצלה תשמע אייפון עם מנגינה של אוטו גלידה (או מה שזה לא יהיה) ותמיד יקום הערס של הכיתה "המורה מה זה הצלצול הזה? שימי עומר אדם!!" בסוף הוא שם לה את הצלצול. אחרי כמה ימים אתה רואה את המורה עם שרשרת "חי" על הצוואר...
 
ובכל הכיתה יש את הילד המטומטם הזה שלא מבין מה רוצים ממנו קרה פעם שהוא הפריע והמורה התעצבנה עליו ואמרה לו :"תביא את הטלפון של אמא עכשיו!" הוא לא הבין פתח את התיק והביא לה את הטלפון "קחי אבל אמא אמרה לי לשמור עליו אז שלא ישרט.." 
 
ומבחנים איזה כיף זה לקבל 100 במבחן אתה בא הביתה פותח את הדלת עפים עליך בלונים,קונפטי,אתה שומע חצוצרות אמא שלך ממסגרת את המבחן תולה על הקיר עושה עותקים שולחת לכל המשפחה מהדודים עד הסבתא רבה,אבל אם אתה מקבל 0...... איזו טעות היא מוציאה לך את המחשב את הטלויזיה את הפלייסטשן משאירה לך קירות ריקים משאירה אותך בבית עד שאתה מגיע לגיל 30... 
 
 
ויש את כיתת מב"ר (מפגרים בעלי רצון).. שזה הכיתה הכי מסוכנת בבית ספר כאילו זה מחלקת רוצחים שם,זה כיתה קטנה בסוף הבית ספר עם מסטיקים על הלוח,מסמרים על הקירות,שולחנות בלי פלטות,המורה תלוי על התקרה.. אתה עובר שם בפחד כמו בסרט אימה מתקדם לאט צועד אל הסוף כולך רועד אתה פתאום שומע מהדלת "המורה לא הבנתי 1+1 זה 2 ו1 כפול 1 זה 1?! לא הגיוני..."
 
עלה ב- 16/12/2013
3,408
צחקו לפניכם
80% אהבו
כתובת הצחוק
ברוכים הבאים למומו הפרה - האתר הכי שווה ברפת. ברור לנו שממש משעמם לכם אם אתם קוראים את זה, ולכן הכנו בשבילכם תיאור ארוך וחופר במיוחד. אז מה יש במומו? במשפט אחד - המון דברים כדי להעביר את הזמן בכיף. פינת המשחקים הגדולה בארץ עם למעלה מ 11000 משחקים שווים שנבחרו על ידנו במגוון קטגוריות. תוכלו לנהל מלון, לנהל מסעדה, להיות מלצרים, לרפא אנשים, להרוג אנשים, להלביש אנשים, לספר אנשים, לפוצץ, לירות, לצייר, לאסוף נקודות, לאסוף מטבעות, לנסוע, לגלוש, לשוט, לטוס, לבנות, להרוס, להתעשר, להמר, לקפוץ , לרוץ, ללכת, להבקיע גולים, לקלוע סלים, להילחם, להרביץ, לצבוע והכל - מהמחשב שלכם. בלי לזוז מילימטר מהכסא ומהמזגן. חוץ מזה יש לנו פינת משחקים להורדה ממש שווה, בדיחות קורעות, סרטונים מצחיקים, המון רקעים למחשב, חידות, קטעים מצחיקים, מדריכים, עזרים ודברים נוספים שיהפכו אתכם לבטטות מחשב שמסתגרים בחדר במקום לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם. אם אתם יצירתיים ומוכשרים, תוכלו לבנות אתר אישי באמצעות המערכת המשוכללת של מומו לבניית אתרים לילדים ולכולם. תוכלו לפרסם את האתר שלכם בפייסבוק ולזכות בתהילת עולם (או לפחות בתחרות האתרים השבועית..) יש לנו רק בקשה אחת מכם - המליצו על האתר לחברים, משפחה, ידידים, מכרים וסתם אנשים זרים. תודה רבה!
כל הזכויות שמורות למומו הפרה 2004-2024 ©