פורים

אח...פורים,מי לא אוהב את פורים,אבל אתם יודעים מה מעצבן? שלפעמים פורים זה כמו ים:הוא גורם לכם להיסחף.נגיד אתה מיתחפש לחייזר,אתה חייב לפוצץ תבצפר עם לייזר.

 

יש כמה טיפוסים של פורים:יש את הטיפוס שחייב להתחפש לתחפושת קולית,יש את הטיפוס שלא מתחפש,ויש טיפוס שאני ממש ממש שונא:הטיפוס שמתחפש לבחורה. ואם זה לא מספיק, הרי שיש גם את הטיפוס המאניק:שאם נופל לו משהו מהתחפושת,ואז מישהו לוקח לו את מה שנפל לו,ואז הוא מתחיל לשים לב שנאבד לו משהו,הוא בא אליך ופשוט חוטף!,לא מבקש לא כלום,פשוט חוטף,מה אכפת לי אם נפלה המסכה של הפאוור ריינג'רס!

 

וגם יש את הטיפוס ה"שוטר" שכמובן:מיתחפש כל הזמן לשוטר,הוא תמיד חייב לתפוס אותך ביד,להגיד:"אתה עצור" ולהוציא תג מישטרה שקנה בהכל בשקל.

 

 

עלה ב- 07/12/2013
3,492
צחקו לפניכם
68% אהבו
כתובת הצחוק
ברוכים הבאים למומו הפרה - האתר הכי שווה ברפת. ברור לנו שממש משעמם לכם אם אתם קוראים את זה, ולכן הכנו בשבילכם תיאור ארוך וחופר במיוחד. אז מה יש במומו? במשפט אחד - המון דברים כדי להעביר את הזמן בכיף. פינת המשחקים הגדולה בארץ עם למעלה מ 11000 משחקים שווים שנבחרו על ידנו במגוון קטגוריות. תוכלו לנהל מלון, לנהל מסעדה, להיות מלצרים, לרפא אנשים, להרוג אנשים, להלביש אנשים, לספר אנשים, לפוצץ, לירות, לצייר, לאסוף נקודות, לאסוף מטבעות, לנסוע, לגלוש, לשוט, לטוס, לבנות, להרוס, להתעשר, להמר, לקפוץ , לרוץ, ללכת, להבקיע גולים, לקלוע סלים, להילחם, להרביץ, לצבוע והכל - מהמחשב שלכם. בלי לזוז מילימטר מהכסא ומהמזגן. חוץ מזה יש לנו פינת משחקים להורדה ממש שווה, בדיחות קורעות, סרטונים מצחיקים, המון רקעים למחשב, חידות, קטעים מצחיקים, מדריכים, עזרים ודברים נוספים שיהפכו אתכם לבטטות מחשב שמסתגרים בחדר במקום לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם. אם אתם יצירתיים ומוכשרים, תוכלו לבנות אתר אישי באמצעות המערכת המשוכללת של מומו לבניית אתרים לילדים ולכולם. תוכלו לפרסם את האתר שלכם בפייסבוק ולזכות בתהילת עולם (או לפחות בתחרות האתרים השבועית..) יש לנו רק בקשה אחת מכם - המליצו על האתר לחברים, משפחה, ידידים, מכרים וסתם אנשים זרים. תודה רבה!
כל הזכויות שמורות למומו הפרה 2004-2024 ©