הטלת פטרוזיליה לרוחק

אני רוצה לדבר על הספורט הישראלי , כי באמת שאפילו שאנחנו מדינה קטנה שלא קיימת אפילו 100 שנה , יש לנו הישגים , יש לנו שחקן בNBA בכדורסל, טניסאית מובילה וגם הנבחרת בכדורגל בסדר. אבל מהם ענפי הספורט שישראל במאת מצטיינת בהם ?כל הדברים המיותרים האלה באתלטיקה , הטלת פטרוזיליה לרוחק , קפיצה צורנית, כל מיני דברים כאלה שאפחד לא יודע מהם בכלל, גם לא הספורטאים !

ומה עוד מעניין , שכל האלופים של הענפים המיותרים האלה שהם מישראל , הם בכלל רוסים ! , אני אומר לכם , כל מתעמלת היא טטיאנה , כל אתלט זה אלכסיי , מה זה ?!

בכל מקרה , אם אנחנו הולכים על הענפים שמעניינים מישהו, רואים באמת שאנחנו תת רמה , באמת , כל האצטדיונים שלנו, זה בכלל דשא ישן כזה שפרות מחרבנות עליו ואוכלות ממנו , הכיסאות מתפרקים ובאמת שהמצב שם זוועה ! אז אני עשיתי תחקיר קטן בנוגע לאיך מסתדרים עם התקציב המעפן הזה , הנה התוצאות :

ממה שותים ? יש בקבוק מים . אין קונוסים במה משתמשים ? יש בקבוק מים . אין שוער , מי יהיה בשער ? יש בקבוק מים . אין מקלחות איך מתקלחים ? יש בקבוק מים . פציעה של שחקן ? יש בקבוק מים . אין בכלל שערים מה עושים ? אתה לוקח ארבעה בקבוקי מים , מתוך מה שהיה בפאנצ'ים הקודמים, אוקיי ? מודד 5 מטר בין כל אחד ומניח אחד מול השני ...

עכשיו מרוב שהכדורגל מעפן, השדרנים שלנו בארץ הם לא כמו בכל העולם, השדרנים בספרד ואיטליה צורחים ומתרגשים ואצלינו אתה תופס שיחות כאלה: "אשתך הזמינה אותי לחמין ביום שבת, עכשיו אני נראה לי בא אבל דקלה משגעת לי את השכל לנסוע לנהריה להורים שלה, סעמק ..."

אז עוד מחדל שיש לנו בספורט בארץ ? גזענות , באמת איזה שנאה יש במגרשים , הערבים מקללים את היהודים , היהודים את הערבים , ואני רוצה פה לגונן על הערבים , הם אחלה בני אדם ח'ברה , באמת ! הייתי בכיף רוצה שאחד יעשה לי שפכטל בבית או איזה ריסוס ...

עוד בעיה בספורט, שיש בכדורסל או בכדורגל, הכל ממוסחר , שם טיפוסי של קבוצה בעיקר בליגות הנמוכות , יש שמות כאלה : הפועל סמי ובניו הובלות בעם , איקאה , השם שוודי המוצרים מסין , עכו .

תודה רבה לכם , אני הייתי יעקב , תעשו ספורט !

עלה ב- 28/11/2013
2,151
צחקו לפניכם
88% אהבו
כתובת הצחוק
ברוכים הבאים למומו הפרה - האתר הכי שווה ברפת. ברור לנו שממש משעמם לכם אם אתם קוראים את זה, ולכן הכנו בשבילכם תיאור ארוך וחופר במיוחד. אז מה יש במומו? במשפט אחד - המון דברים כדי להעביר את הזמן בכיף. פינת המשחקים הגדולה בארץ עם למעלה מ 11000 משחקים שווים שנבחרו על ידנו במגוון קטגוריות. תוכלו לנהל מלון, לנהל מסעדה, להיות מלצרים, לרפא אנשים, להרוג אנשים, להלביש אנשים, לספר אנשים, לפוצץ, לירות, לצייר, לאסוף נקודות, לאסוף מטבעות, לנסוע, לגלוש, לשוט, לטוס, לבנות, להרוס, להתעשר, להמר, לקפוץ , לרוץ, ללכת, להבקיע גולים, לקלוע סלים, להילחם, להרביץ, לצבוע והכל - מהמחשב שלכם. בלי לזוז מילימטר מהכסא ומהמזגן. חוץ מזה יש לנו פינת משחקים להורדה ממש שווה, בדיחות קורעות, סרטונים מצחיקים, המון רקעים למחשב, חידות, קטעים מצחיקים, מדריכים, עזרים ודברים נוספים שיהפכו אתכם לבטטות מחשב שמסתגרים בחדר במקום לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם. אם אתם יצירתיים ומוכשרים, תוכלו לבנות אתר אישי באמצעות המערכת המשוכללת של מומו לבניית אתרים לילדים ולכולם. תוכלו לפרסם את האתר שלכם בפייסבוק ולזכות בתהילת עולם (או לפחות בתחרות האתרים השבועית..) יש לנו רק בקשה אחת מכם - המליצו על האתר לחברים, משפחה, ידידים, מכרים וסתם אנשים זרים. תודה רבה!
כל הזכויות שמורות למומו הפרה 2004-2024 ©