רופא הקסם
יום אחד מהנדס מובטל החליט שהוא פותח קליניקה ובשלט שבחוץ הוא כותב : אנו נרפא כל מחלה שיש לך תמורת 500$ ואם לא נצליח נביא לך 1000$ . דוקטור בא לקליניקה והחליט לעקוץ את המהנדס חסר הניסיון .
 
הדוקטור בא ואומר למהנדס: "שלום איבדתי את חוש הטעם תרפא אותי" הרופא אומר :"אחות תביאי את התרופה מארון 22 ותטפתפי 3 טיפות בפה של הדוקטור" הדוקטור אומר "זה דלק!!!" ואז המהנדס אומר "יופי חזר לך חוש הטעם 500$ בבקשה"
 
הדוקטור התעצבן והחליט לבוא לנסות שוב , הוא הולך למהנדס ואומר :"שלום איבדתי את הזיכרון שלי תחזיר לי אותו" המהנדס אומר לאחות :"לכי תביא את התרפה מארון 22 ותטפתפי 3 טיפות בפה של הדוקטור" הדוקטור אומר :" זה דלק!!!!" והמהנדס אומר :" יופי זכרת את הטעם 500$ בבקשה"
 
הדוקטור ממש התעצבן והלך פעם אחרונה והוא אמר :"שלום איבדתי את חוש הראייה תחזיר לי אותו" המהנדה אומר :" מצטער אין לי תרופה למחלה הזאת בוא קח את הסכום שלך" (המהנדס מושיט לו שטר של 500 במקום של 1000) הדוקטור אומר :" מה זה נתת לי שטר של 500 ומגיע לי 1000" המנדס אומר :" יופי ריפאתי לך את חוש הראייה 500$ בבקשה.
 
עלה ב- 17/05/2017
1,181
צחקו לפניכם
71% אהבו
כתובת הצחוק
ברוכים הבאים למומו הפרה - האתר הכי שווה ברפת. ברור לנו שממש משעמם לכם אם אתם קוראים את זה, ולכן הכנו בשבילכם תיאור ארוך וחופר במיוחד. אז מה יש במומו? במשפט אחד - המון דברים כדי להעביר את הזמן בכיף. פינת המשחקים הגדולה בארץ עם למעלה מ 11000 משחקים שווים שנבחרו על ידנו במגוון קטגוריות. תוכלו לנהל מלון, לנהל מסעדה, להיות מלצרים, לרפא אנשים, להרוג אנשים, להלביש אנשים, לספר אנשים, לפוצץ, לירות, לצייר, לאסוף נקודות, לאסוף מטבעות, לנסוע, לגלוש, לשוט, לטוס, לבנות, להרוס, להתעשר, להמר, לקפוץ , לרוץ, ללכת, להבקיע גולים, לקלוע סלים, להילחם, להרביץ, לצבוע והכל - מהמחשב שלכם. בלי לזוז מילימטר מהכסא ומהמזגן. חוץ מזה יש לנו פינת משחקים להורדה ממש שווה, בדיחות קורעות, סרטונים מצחיקים, המון רקעים למחשב, חידות, קטעים מצחיקים, מדריכים, עזרים ודברים נוספים שיהפכו אתכם לבטטות מחשב שמסתגרים בחדר במקום לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם. אם אתם יצירתיים ומוכשרים, תוכלו לבנות אתר אישי באמצעות המערכת המשוכללת של מומו לבניית אתרים לילדים ולכולם. תוכלו לפרסם את האתר שלכם בפייסבוק ולזכות בתהילת עולם (או לפחות בתחרות האתרים השבועית..) יש לנו רק בקשה אחת מכם - המליצו על האתר לחברים, משפחה, ידידים, מכרים וסתם אנשים זרים. תודה רבה!
כל הזכויות שמורות למומו הפרה 2004-2024 ©