טיול
אשה יושבת אצל הספרית שלה ומסתפרת לקראת הטיול שלה עם החברה שלה לרומא. 
 
היא הזכירה את הטיול לספרית שהגיבה: 
"לרומא? למה שמישהו ירצה לנסוע לשם? זה צפוף מלוכלך ומלא איטלקים. 
את מטורפת אם את נוסעת לרומא. אז, איך את טסה לשם?" 
 
"אנחנו טסים בקונטיננטל" היתה התשובה. "קיבלנו מחיר מצוין" 
"קונטיננטל?" נדהמת הספרית,"זו חברת תעופה נוראית". 
והיא ממשיכה: "המטוסים שלהם ישנים והם תמיד מאחרים. 
אז, איפה אתם מתאכסנים ברומא?" 
 
"נהיה במקום קטן ואקסקלוסיבי המשקיף על הנהר טיבר ונקרא "טסטה" ". 
"אל תמשיכי. אני מכירה את המקום. כולם חושבים שזה הולך להיות מיוחד ואקסקלוסיבי אבל זה חור, המלון הגרוע ביותר בעיר. החדרים קטנים השירות חצוף והמחירים מוגזמים. אז, מה אתם מתכוונים לעשות כשתגיעו לשם?" 
 
"אנחנו נלך לראות את הותיקן ומקווים לראות את האפיפיור" 
 
"זה טוב" צוחקת הספרית "אתם ועוד מליון אנשים מנסים לראות אותו. הוא יהיה בגודל של נמלה. מה אני אגיד לך, בהצלחה בטיול הדפוק שלך, את תזדקקי לה". 
 
לאחר כחודש האישה שוב באה למספרה לתספורת. 
 
הספרית שואלת אותה על הטיול לרומא. "זה היה נפלא" מסבירה האישה. 
"לא רק שיצאנו בזמן באחד מהמטוסים החדשים של קונטיננטל אבל היה שם אובר-בוקינג ושדרגו אותנו למחלקה הראשונה. האוכל והיין היו מעולים ודיילת פרטית שירתה אותי כל הטיסה.
המלון היה נהדר. הם רק סיימו שיפוץ של 5 מליון דולר והוא פנינה. המלון הטוב ביותר בעיר.
גם הם היו מלאים ולכן התנצלו ונתנו לנו את הסוויטה של הבעלים, ללא תוספת מחיר!" 
 
"נו" ממלמלת הספרית " זה טוב אבל אני יודעת שלא הגעתם לראות את האפיפיור" 
 
"למען האמת, היה לנו מזל משום שכשסיירנו בותיקן, איש המשמר השוויצרי פנה אלי והסביר שהאפיפיור מעוניין לפגוש כמה מהמבקרים ואם אואיל בטובי להכנס לחדרו הפרטי ולהמתין.
כמובן שחמש דקות אחרי זה, האפיפיור נכנס והוא אמר לי מספר מילים." 
 
"באמת? מה הוא אמר?" 
 
הוא אמר: "מאיפה יש לך את התספורת הזוועתית הזו?"
עלה ב- 17/01/2018
2,004
צחקו לפניכם
76% אהבו
כתובת הצחוק
ברוכים הבאים למומו הפרה - האתר הכי שווה ברפת. ברור לנו שממש משעמם לכם אם אתם קוראים את זה, ולכן הכנו בשבילכם תיאור ארוך וחופר במיוחד. אז מה יש במומו? במשפט אחד - המון דברים כדי להעביר את הזמן בכיף. פינת המשחקים הגדולה בארץ עם למעלה מ 11000 משחקים שווים שנבחרו על ידנו במגוון קטגוריות. תוכלו לנהל מלון, לנהל מסעדה, להיות מלצרים, לרפא אנשים, להרוג אנשים, להלביש אנשים, לספר אנשים, לפוצץ, לירות, לצייר, לאסוף נקודות, לאסוף מטבעות, לנסוע, לגלוש, לשוט, לטוס, לבנות, להרוס, להתעשר, להמר, לקפוץ , לרוץ, ללכת, להבקיע גולים, לקלוע סלים, להילחם, להרביץ, לצבוע והכל - מהמחשב שלכם. בלי לזוז מילימטר מהכסא ומהמזגן. חוץ מזה יש לנו פינת משחקים להורדה ממש שווה, בדיחות קורעות, סרטונים מצחיקים, המון רקעים למחשב, חידות, קטעים מצחיקים, מדריכים, עזרים ודברים נוספים שיהפכו אתכם לבטטות מחשב שמסתגרים בחדר במקום לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם. אם אתם יצירתיים ומוכשרים, תוכלו לבנות אתר אישי באמצעות המערכת המשוכללת של מומו לבניית אתרים לילדים ולכולם. תוכלו לפרסם את האתר שלכם בפייסבוק ולזכות בתהילת עולם (או לפחות בתחרות האתרים השבועית..) יש לנו רק בקשה אחת מכם - המליצו על האתר לחברים, משפחה, ידידים, מכרים וסתם אנשים זרים. תודה רבה!
כל הזכויות שמורות למומו הפרה 2004-2024 ©