בדיחות על פרסים

איזה כיף להיות אנשים נאורים ולא גזענים בכלל :)

 

1.חבורה של פרסים מטיילת על שפת אגם. פתאום נופל אחד הפרסים למים. כמה מהאנשים שמטיילים מסביב מושיטים יד וצועקים: "תן יד! תן יד! הפרסי לא מגיב ומתחיל לטבוע. בא אליו אחד האנשים ואומר: "קח את ידי!" תופס הפרסי את ידו וניצל. כולם מתחילים לשאול אותו: "איך הצלחת?!" עונה האיש: "הבחור פרסי. אתם אמרתם לו לתת יד. אני אמרתי לו לקחת."
 
 
2.פרסי אחד מספר לחברו:
- "אל תשאל! שבוע לפני החתונה, ארוסתי נפרדה ממני, היא החזירה לי את הטבעת ועכשיו היא מתחתנת עם איזה בן זונה, מניאק! אני אומר לך, אני מת לדעת איפה הוא גר".
החבר:
- "בא לך לתפוס אותו ולהביא לו מכות?"
- "מה פתאום?!" התפלא הפרסי "אני חייב למכור לו את הטבעת". 
 
 
3.פרסי אחד מגיע לקופת חולים לבדיקה עם צנצנת של ליטר וחצי מלאה בשתן.
- "בשביל מה כל כך הרבה?" שאל הרופא.
- "מה אני קמצן?!" שאל הפרסי.
כעבור כמה זמן הפרסי קיבל את התוצאות של הבדיקות והרופא אמר:
- "הכל בסדר איתך, אתה יכול ללכת הביתה"
אבל הפרסי המשיך לשבת ולהסתכל על הרופא.
- "רצית עוד משהו?" שאל הרופא
- "כן, את הצנצנת" ענה הפרסי. 
 
4.פרסי אחד תפס מונית ספיישל. בדרך נהג המונית איבד שליטה והמונית החלה להידרדר לתהום. "תעצור! תעצור!..." החל לצועק הפרסי, "אני לא יכול, הלכו לי הברקסים!" ענה לו נהג המונית, "תעצור את המונה!" המשיך לצעוק הפרסי. 
 
 
5.שני פרסים יושבים בפאב ומסתכלים על שתי חתיכות שיושבות בשולחן ליד. "בוא ניגש אליהם" הציע אחד מהם, "מה קרה לך?" נדהם השני "תן להן קודם לשלם את החשבון!" 
 
6.אישתו של פרסי לבעלה: "אני רוצה לקנות ווילונות". בעלה כמובן, שאל אותה על מה הוא אמור להוציא כסף. "שמעתי שממול עבר לגור גבר צעיר. לא נעים לי להסתובב בבית בידיעה שגבר זר מביט בי". הפרסי: "אל תדאגי. ברגע שהוא יראה אותך, הוא יקנה את הווילון". 
 
7.פרסי אחד מתלונן לשני: "אישתי רוצה לרושש אותי. לפני שבוע היא ביקשה ממני 400 ש"ח, אתמול ביקשה שלוש מאות ש"ח , היום ביקשה מאתיים ש"ח . 
שואל אותה השני : "למה היא צריכה כל כך הרבה כסף?" עונה לו הראשון: "לא יודע אף פעם לא נתתי לה". 
 
 
8.תימני אחד אומר לבנו: "קפוץ שניה לשכנינו הפרסי ותביא ממנו דבק מגע". הבן חוזר אחרי כמה דקות ואומר: "אבא, הוא אמר שאין לו". התימני מתרגז: "פרסי קמצן ומניאק. טוב, תביא את שלנו". 
 
9. למה פרסי מטגן דג עם ראש מחוץ למחבט? שלא ישתה את השמן. 
 
10.למה לפרסי יש שטיח מקיר לקיר בחדר שלו? כדי שאם למישהו יפול מטבע הוא לא ישמע.
 
 
מקווה שצחקתם :)
עלה ב- 11/07/2013
7,134
צחקו לפניכם
58% אהבו
כתובת הצחוק