למה יקר
ערב אחד, נועם נסע הביתה אחרי יום עבודה ארוך וציפה בכליון עיניים לראות את אשתו ובתו. לפתע אשתו הכועסת התקשרה אליו והחלה לצעוק: "איפה אתה? הבת שלך מחכה לך! אתה עומד לפספס את יום ההולדת שלה!" לפתע נזכר נועם שזה אכן יום הולדתה של בתו, אך הוא לא קנה לה שום מתנה! מיד הוא שינה את המסלול שלו ונסע לקניון, החנה את האוטו ורץ לחנות הצעצועים.
 
בחנות הוא שאל את המוכרת "כמה עולה בובת הברבי שעל המדף?" המוכרת אמרה לו בטון מתנשא, "איזו ברבי? יש ברבי מתעמלת ב-100 שקלים, יש ברבי רופאה ב-100 שקלים, יש ברבי דוגמנית ב-100 שקלים, יש ברבי גרושה ב-500 שקלים, יש ברבי בחופשה ב-100 שקל..."
"רגע רגע," עצר אותה נועם ושאל, "למה הברבי הגרושה כל כך יקרה בעוד שכל שאר בובות הברבי עולות אותו דבר?"
"אהה זה ברור," אמרה המוכרת. "כי הברבי הגרושה מגיע עם הבית של קן, המכונית של קן, היאכטה של קן, הרהיטים של קן..."
עלה ב- 09/11/2016
907
צחקו לפניכם
44% אהבו
כתובת הצחוק
ברוכים הבאים למומו הפרה - האתר הכי שווה ברפת. ברור לנו שממש משעמם לכם אם אתם קוראים את זה, ולכן הכנו בשבילכם תיאור ארוך וחופר במיוחד. אז מה יש במומו? במשפט אחד - המון דברים כדי להעביר את הזמן בכיף. פינת המשחקים הגדולה בארץ עם למעלה מ 11000 משחקים שווים שנבחרו על ידנו במגוון קטגוריות. תוכלו לנהל מלון, לנהל מסעדה, להיות מלצרים, לרפא אנשים, להרוג אנשים, להלביש אנשים, לספר אנשים, לפוצץ, לירות, לצייר, לאסוף נקודות, לאסוף מטבעות, לנסוע, לגלוש, לשוט, לטוס, לבנות, להרוס, להתעשר, להמר, לקפוץ , לרוץ, ללכת, להבקיע גולים, לקלוע סלים, להילחם, להרביץ, לצבוע והכל - מהמחשב שלכם. בלי לזוז מילימטר מהכסא ומהמזגן. חוץ מזה יש לנו פינת משחקים להורדה ממש שווה, בדיחות קורעות, סרטונים מצחיקים, המון רקעים למחשב, חידות, קטעים מצחיקים, מדריכים, עזרים ודברים נוספים שיהפכו אתכם לבטטות מחשב שמסתגרים בחדר במקום לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם. אם אתם יצירתיים ומוכשרים, תוכלו לבנות אתר אישי באמצעות המערכת המשוכללת של מומו לבניית אתרים לילדים ולכולם. תוכלו לפרסם את האתר שלכם בפייסבוק ולזכות בתהילת עולם (או לפחות בתחרות האתרים השבועית..) יש לנו רק בקשה אחת מכם - המליצו על האתר לחברים, משפחה, ידידים, מכרים וסתם אנשים זרים. תודה רבה!
כל הזכויות שמורות למומו הפרה 2004-2020 ©