למה גבר משקר

 

חוטב עצים כרת יום אחד עצים על שפת הנחל, לפתע נפל הגרזן למים, 

 

החוטב החל בוכה ובמקום עבר בעל האדמות ושאל לפשר הבכי, החוטב הסביר לו שנפל הגרזן המשמש אותו למחייתו, נכנס בעל האדמות למים והוציא גרזן מזהב ויהלומים, ושאל את החוטב, האם הגרזן הזה שלך, ענה החוטב לא... 

 

בעל האדמות נכנס בשנית לנחל בשנית ויצא ממנו כשהוא אוחז בגרזן מכסף. "האם זה הגרזן שלך?", שאל. "לא", ענה לו החוטב. בעל האדמות נכנס בשלישית ויצא עם גרזן מברזל. 

 

"האם זה הגרזן שלך?", שאל, "כן!", ענה לו החוטב בשמחה. בעל האדמות היה כל כך מרוצה שמצא אדם ישר, עד כי נתן לו במתנה את 

 

כל שלושת הגרזנים, חוטב העצים הלך לביתו כשהוא שמח וטוב לבב. כמה ימים לאחר מכן, הלכו חוטב העצים ואשתו לטייל על שפת הנחל, 

 

כשלפתע נפלה האישה למים. ושוב חוטב העצים החל לבכות, שוב הגיע בעל האדמות ושאל אותו לפשר הבכי. 

 

"אשתי נפלה למים!", ענה לו החוטב האומלל. בעל האדמות נכנס למים ויוצא עם פמלה אנדרסון. "האם זו אשתך?", ! שאל. "כן!", ענה לו החוטב. 

 

"שיקרת לי", צעק בעל האדמות, כשהוא רותח מזעם. "תבין", ענה לו החוטב, "יש פה אי הבנה. אם הייתי אומר לה (ם) לא, היית יוצא עם יעל בר-זוהר, ואם הייתי אומר לא גם לה, היית יוצא עם אשתי, 

 

ואז הייתי אומר כן, ואז היית נותן לי את כל השלוש. תבין, אני אדם עני, אני לא מסוגל לדאוג לשלושתן, לכן אמרתי ישר כן לפמלה". 

 
עלה ב- 18/06/2013
2,847
צחקו לפניכם
57% אהבו
כתובת הצחוק
ברוכים הבאים למומו הפרה - האתר הכי שווה ברפת. ברור לנו שממש משעמם לכם אם אתם קוראים את זה, ולכן הכנו בשבילכם תיאור ארוך וחופר במיוחד. אז מה יש במומו? במשפט אחד - המון דברים כדי להעביר את הזמן בכיף. פינת המשחקים הגדולה בארץ עם למעלה מ 11000 משחקים שווים שנבחרו על ידנו במגוון קטגוריות. תוכלו לנהל מלון, לנהל מסעדה, להיות מלצרים, לרפא אנשים, להרוג אנשים, להלביש אנשים, לספר אנשים, לפוצץ, לירות, לצייר, לאסוף נקודות, לאסוף מטבעות, לנסוע, לגלוש, לשוט, לטוס, לבנות, להרוס, להתעשר, להמר, לקפוץ , לרוץ, ללכת, להבקיע גולים, לקלוע סלים, להילחם, להרביץ, לצבוע והכל - מהמחשב שלכם. בלי לזוז מילימטר מהכסא ומהמזגן. חוץ מזה יש לנו פינת משחקים להורדה ממש שווה, בדיחות קורעות, סרטונים מצחיקים, המון רקעים למחשב, חידות, קטעים מצחיקים, מדריכים, עזרים ודברים נוספים שיהפכו אתכם לבטטות מחשב שמסתגרים בחדר במקום לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם. אם אתם יצירתיים ומוכשרים, תוכלו לבנות אתר אישי באמצעות המערכת המשוכללת של מומו לבניית אתרים לילדים ולכולם. תוכלו לפרסם את האתר שלכם בפייסבוק ולזכות בתהילת עולם (או לפחות בתחרות האתרים השבועית..) יש לנו רק בקשה אחת מכם - המליצו על האתר לחברים, משפחה, ידידים, מכרים וסתם אנשים זרים. תודה רבה!
כל הזכויות שמורות למומו הפרה 2004-2019 ©