בדיחות בעלי חיים
יום אחד שוטר ראה איש הולך עם פינגווין .
השוטר ניגש אל האיש ואמר לו:
"כדאי שתיקח את הפינגווין לגן חיות" .
יום למחרת השוטר ראה שוב את האיש עם הפינגווין.
השוטר אמר לאיש "לא אמרתי לך לקחת את הפינגווין לגן חיות?"
האיש ענה לו "אתמול הלכנו לגן חיות והיום אנחנו הולכים
לסרט".
 
 
 
אחד מתקשר למנהל קרקס.
"הלו"
"שלום אני רוצה לעבוד בקרקס שלך"
"מה אתה יודע לעשות?
"אני יודע לשיר את כל השירים של ביאליק"
"יפה מאוד, אבל מה אני יכול לעשות עם זה בקרקס?"
"אני יודע לשיר אותם גם מהסוף להתחלה"
"סחטיין, אבל מה זה יכול לעזור לי בקרקס?!"
"אני יודע גם לשיר את כל השירים שלו עם היפוך של אותיות"
"באמת כל הכבוד אבל אין לי מה לעשות עם זה בקרקס,מצטער,ביי"
איך שהשיחה מתנתקת,הוא אומר "שיט, שכחתי להגיד לו שאני סוס".
 
 
 
ארנב אחד נכנס למסעדה ושואל את המוכר - "יש לך עוגת גזר?"
המוכר אומר "לא".
יום למחרת שאל הארנב "יש לכם עוגת גזר?" אמר המוכר "לא, אין".
אז כעבור כמה ימים המוכר אמר לבוס שיש אנשים שרוצים עוגת גזר ושווה למכור כזאת.
יום למחרת הארנב בא "יש לכם עוגת גזר?" אמר המוכר: "יש עוגת גזר".
אז הארנב ענה... " נכון שזה דוחה?"
 
 
 
איש אחד הולך ברחוב ומפזר אבקה על המדרכה.מגיע שוטר, רואה את האיש בפעולה ושואל: "סליחה, מה אתה עושה?" האיש עונה לו: "אני מפזר אבקה נגד פילים". השוטר מתבלבל ואומר: "אבל אין כאן פילים…"אז האיש עונה לו: "נו, אתה רואה? – האבקה עובדת!"
 
 
 
איש אחד מגיע לקניון עם גמל ומנסה להיכנס. המאבטח שואל אותו: "לאן אתה חושב שאתה הולך עם הדבר הזה?" עונה האיש: "מה זאת אומרת? אני ניכנס איתו" . המאבטח אומר:" אתה לא ניכנס עם זה לכאן! אין כניסה לחיות!" האיש הולך הביתה, לוקח פיתה, חותך אותה חצי, שם אותה לגמל על האוזן וחוזר שוב לקניון. המאבטח שוב אומר לו: "אמרתי לך כבר לא להיכנס עם הדבר הזה... נכון?" עונה לו האיש: "מה, אתה תגיד לי גם מה לשים בפיתה?"
 
 
 
גדעון ומיכאל יצאו לספארי בקניה. לפתע הם פוגשים אריה. גדעון לא מאבד עשתונות, אוסף חול מהקרקע וזורק לכיוון העיניים של האריה. עד שהאריה מבין מה קורה, גדעון רץ מהר ומטפס על עץ גבוהה. מיכאל לא זז. "בוא מהר", קורא לו גדעון "לפני שהאריה יתנפל עליך". "למה שיתנפל עליי?" עונה מיכאל, "אני זרקתי לו חול בעניים??".
 
 
 
עלה ב- 18/06/2014
2,126
צחקו לפניכם
61% אהבו
כתובת הצחוק
ברוכים הבאים למומו הפרה - האתר הכי שווה ברפת. ברור לנו שממש משעמם לכם אם אתם קוראים את זה, ולכן הכנו בשבילכם תיאור ארוך וחופר במיוחד. אז מה יש במומו? במשפט אחד - המון דברים כדי להעביר את הזמן בכיף. פינת המשחקים הגדולה בארץ עם למעלה מ 11000 משחקים שווים שנבחרו על ידנו במגוון קטגוריות. תוכלו לנהל מלון, לנהל מסעדה, להיות מלצרים, לרפא אנשים, להרוג אנשים, להלביש אנשים, לספר אנשים, לפוצץ, לירות, לצייר, לאסוף נקודות, לאסוף מטבעות, לנסוע, לגלוש, לשוט, לטוס, לבנות, להרוס, להתעשר, להמר, לקפוץ , לרוץ, ללכת, להבקיע גולים, לקלוע סלים, להילחם, להרביץ, לצבוע והכל - מהמחשב שלכם. בלי לזוז מילימטר מהכסא ומהמזגן. חוץ מזה יש לנו פינת משחקים להורדה ממש שווה, בדיחות קורעות, סרטונים מצחיקים, המון רקעים למחשב, חידות, קטעים מצחיקים, מדריכים, עזרים ודברים נוספים שיהפכו אתכם לבטטות מחשב שמסתגרים בחדר במקום לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם. אם אתם יצירתיים ומוכשרים, תוכלו לבנות אתר אישי באמצעות המערכת המשוכללת של מומו לבניית אתרים לילדים ולכולם. תוכלו לפרסם את האתר שלכם בפייסבוק ולזכות בתהילת עולם (או לפחות בתחרות האתרים השבועית..) יש לנו רק בקשה אחת מכם - המליצו על האתר לחברים, משפחה, ידידים, מכרים וסתם אנשים זרים. תודה רבה!
כל הזכויות שמורות למומו הפרה 2004-2020 ©