לולאה אינסופית
את הבדיחה הבאה מספרים מרצים למדעי המחשב באוניברסיטאות ברחבי העולם, כשהם רוצים להסביר את המונח "לולאה אינסופית". בהחלט מונח מבלבל, אבל אנחנו בטוחים שאחרי שתקראו אותה, תבינו הכל!
 
מנהל חברה אומר למזכירתו, "בשבוע הבא אני טס לוועידה בחו"ל, ואני מבקש ממך להצטרף אליי. עשי את כל ההכנות הנחוצות לנסיעה."
 
המזכירה מתקשרת לבעל שלה ואומרת, "אני טסה עם הבוס לועידה בחו"ל לשבוע. בבקשה, יקירי, שמור על עצמך בזמן הזה."
 
הבעל מתקשר למאהבת, "אשתי נוסעת לחו"ל לשבוע. בואי נבלה את השבוע הבא יחד, נסיכה שלי…"
 
המאהבת, שהיא מורה בבית ספר פרטי, מודיעה מיד לתלמידים: "בגלל בעיה משפחתית שאצטרך לפתור בדחיפות בשבוע הבא, אהיה מחוץ לבית הספר. אז בשבוע הבא יש לכם חופש מבית הספר - תהנו."
 
אחד התלמידים, מתקשר מיד לסבא שלו ואומר, "סבא, בשבוע הבא אני לא צריך ללכת לבית הספר. הבטחת לי שאם יש לנו זמן נסע לקמפינג בהרים יחד."
 
הסבא (שהוא לגמרי במקרה מנהל החברה) מאוד אוהב את הנכד. הוא מתקשר למזכירה ואומר לה, "הנכד שלי ביקש ממני להיות בשבוע הבא איתו, אז אנחנו לא טסים לוועידה בחו"ל. אנא בצעי הסידורים כדי לבטל את הנסיעה."
 
המזכירה מתקשרת לבעלה, "המנהל ביטל את הנסיעה, כך שאנחנו נשארים יחד, יקירי…"
 
הבעל מתקשר למאהבת, "אנחנו לא יכולים לבלות יחד כי בשבוע הבא אשתי כבר לא נוסעת."
 
המאהבת מודיעה לילדים מבית הספר, "הבעיה המשפחתית נפתרה ובשבוע הבא כולם מגיעים לבית הספר!"
 
הילד מתקשר אל הסבא ואומר: "סבא, בשבוע הבא עליי ללכת לבית הספר ואני כל כך מצטער, אבל לא נוכל לצאת אל הטיול יחד."
 
הסבא המנהל פונה שוב אל המזכירה ומכריז: "הנכד שלי הודיע לי שהוא לא יוכל לבלות את שבוע הבא איתי. המשיכי בהכנות ליציאה לוועידה…"
 
עלה ב- 25/05/2014
2,349
צחקו לפניכם
72% אהבו
כתובת הצחוק
ברוכים הבאים למומו הפרה - האתר הכי שווה ברפת. ברור לנו שממש משעמם לכם אם אתם קוראים את זה, ולכן הכנו בשבילכם תיאור ארוך וחופר במיוחד. אז מה יש במומו? במשפט אחד - המון דברים כדי להעביר את הזמן בכיף. פינת המשחקים הגדולה בארץ עם למעלה מ 11000 משחקים שווים שנבחרו על ידנו במגוון קטגוריות. תוכלו לנהל מלון, לנהל מסעדה, להיות מלצרים, לרפא אנשים, להרוג אנשים, להלביש אנשים, לספר אנשים, לפוצץ, לירות, לצייר, לאסוף נקודות, לאסוף מטבעות, לנסוע, לגלוש, לשוט, לטוס, לבנות, להרוס, להתעשר, להמר, לקפוץ , לרוץ, ללכת, להבקיע גולים, לקלוע סלים, להילחם, להרביץ, לצבוע והכל - מהמחשב שלכם. בלי לזוז מילימטר מהכסא ומהמזגן. חוץ מזה יש לנו פינת משחקים להורדה ממש שווה, בדיחות קורעות, סרטונים מצחיקים, המון רקעים למחשב, חידות, קטעים מצחיקים, מדריכים, עזרים ודברים נוספים שיהפכו אתכם לבטטות מחשב שמסתגרים בחדר במקום לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם. אם אתם יצירתיים ומוכשרים, תוכלו לבנות אתר אישי באמצעות המערכת המשוכללת של מומו לבניית אתרים לילדים ולכולם. תוכלו לפרסם את האתר שלכם בפייסבוק ולזכות בתהילת עולם (או לפחות בתחרות האתרים השבועית..) יש לנו רק בקשה אחת מכם - המליצו על האתר לחברים, משפחה, ידידים, מכרים וסתם אנשים זרים. תודה רבה!
כל הזכויות שמורות למומו הפרה 2004-2019 ©